(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua

Бюро перекладів

Бюро перекладів Харківської торгово-промислової палати надає послуги перекладу документації не тільки в Харкові, но і по всій Україні. Маючи багаторічний досвід у сфері перекладів документів будь-якої складності, Харківська ТПП пропонує Вам скористатися послугами бюро перекладів в Харкові віддалено – за допомогою нашого онлайн-сервісу.


Професійні перекладачі, які знають тонкощі технічного, медичного та інших видів перекладів і дворівнева система контролю редакторами дозволяють бюро перекладів Харківської ТПП займати лідируючі позиції на ринку послуг перекладу в Харкові і області. Сьогодні, завдяки можливостям мережі Інтернет, відчути переваги співпраці з фахівцями відділу перекладів Харківської ТПП можуть, як жителі будь-якої точки України, так і юридичні особи, які потребують якісного і швидкого перекладу документації.

Переваги роботы з ХТПП:

 • Найбільший досвід роботи
  Працюємо з 1925 року
 • Повноцінне віддалене обслуговування
  якщо у Вас немає можливості приїхати до нас
 • Вигідна ціна
  Ми озвучуємо ціну перекладу до початку роботи
 • Тільки досвідчені фахівці:
  перекладачі з досвідом роботи від 7 років і з вузькою спеціалізацією
 • При великих замовленнях безкоштовно:
  зробимо для вас тестовий переклад однієї сторінки
Види виконуваних робіт
 • Письмовий переклад

  - технічний, юридичний, медичний,
  фармацевтичний, економічний переклад;

  - переклад товаросупровідної та особистої документації;

  - переклад аудіо-, відеофайлів;

  - розшифрування/транскрипція.

 • Усний переклад

  Синхроний і послідовний переклади в Харкові при проведенні переговороі, бізнес-зустрічей. Супровід офіційних делегацій та представників ділових кіл зарубіжних країн при установці і налагоджені обладнання на підприємствах.

 • Захищений переклад

  Дотримання політики конфіденційності та безпека даних - одні з головних пріоритетів діяльності нашого бюро перекладів.

  При виникненні необхідності перекладу документів, що містять комерційну таємницю, ми використовуємо всі необхідні заходи щодо захисту інформації.

 • Мови, з якими працюємо

  Украинский

  Русский

  Английский

  Болгарский

  Испанский

  Итальянский

  Литовский

  Немецкий

  Польский

  Португальский

  Румынский

  Сербохорватский

  Словацкий

  Словенский

  Французский

  Чешский

  Азербайджанский

  Армянский

  Венгерский

  Голландский

  Греческий

  Казахский

  Датский

  Шведский

  Арабский

  Иврит

  Китайский

  Турецкий

  Японский

  - английский ↔ русский

  - украинский ↔ русский

  - немецкий ↔ русский

  - испанский ↔ русский

  - итальянский ↔ русский

Як замовити переклад онлайн?

 • 1

  Прикріпіть файл для перекладу

  Прикріпити

 • 2

  З Вами зв'яжеться редактор для уточнення деталей

 • 3

  Оплатіть замовлення зручним для Вас способом

 • 4

  Отримайте готовий переклад в найкоротші терміни

Бюро перекладiв Харков-ХТПП
Высококвалiфiкованi перекладачi

 

Сучасний бізнес не має кордонів, а взаємини між партнерами на сьогоднішній день стають все більш інтернаціональними і тісними. Розширення обріїв ділового співробітництва, безсумнівно, надає позитивний вплив на результативність ведення бізнесу компанії.

Однак, найчастіше це призводить до того, що перед бізнес-партнерами виникає перешкода у вигляді мовного бар'єру. Особливо це стосується тих випадків, коли мова йде про ділову документацію і застосуванні специфічних термінів - ось тут найчастіше і виникають проблеми.

Для того, щоб розширення меж вашого бізнесу здійснювалося гладко, злагоджено і без мовних перепон, наше бюро перекладів радо запропонувати вашій увазі послуги високоякісного перекладу з різних напрямків: нотаріальний, юридичний, медичний, технічний переклад. Ми зарекомендували себе на ринку, як надійне агенство перекладів з гарантією якості послуг, що надаються.

Переважна більшість клієнтів, що користуються нашими послугами - це всілякі компанії, серед яких державні підприємства, фінансовий, промисловий, IT-сектор, сфера нерухомості, ділові асоціації та спільноти, засоби масової інформації і безліч інших. Наше бюро перекладів в Харкові спеціалізується на вузькопрофільних перекладах документації технічного напряму, тому ви можете не сумніватися в якості виконаної нами роботи.

 

УВАГА! З 2 січня 2020 р. в харківському бюро перекладів змінилися ціни

 

Інформація для перекладачів

Ми запрошуємо до співпраці на договірній основі позаштатних перекладачів. Для цього, будь ласка, заповніть Анкету та надішліть її електронною поштою trans@kcci.kharkov.ua. Будь ласка, будьте готові виконати тестове завдання.

 
*УВАГА!

Використовуйте калькулятор як інструмент попереднього розрахунку вартості. Для точної оцінки вартості відправте файл з текстом за допомогою форми вище.

Потребуєте нашої допомоги?

Напишіть нам, ми передзвонимо та надамо більш детальну інформацію о надаваємих послугах, їх вартості і можливих варіантах обслуговування.

Наші клієнти:

Самойленко Олена  Генадіївна
Начальник бюро перекладів E-mail: trans@kcci.kharkov.ua, azbuka@kcci.kharkov.ua, romano@kcci.kharkov.ua, oip@kcci.kharkov.ua, skype: perevody.kcci
(057) 751-99-25, (057) 714-96-90,
(050) 325-91-90