Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Представлення інтересів в судах

Представництво в суді

circle_rotate

Участь фахівців юридичного відділу Харківської ТПП в судовому розгляді справи від імені клієнта - надійний спосіб захисту інтересів в ході слухань. Представництво в суді має на увазі грамотне оформлення і правильну підготовку процесуальної документації, яка є відправною точкою в процесі відстоювання законних прав звернулися за допомогою фізичних осіб і суб'єктів підприємницької діяльності.

Етапи взаємодії

Перш ніж приступити до виконання роботи, юристи ХТПП в деталях знайомляться з ситуацією клієнта, аналізують супутні їй події, займаються постановкою основних питань та проблем. Вони планують і оцінюють перспективність результату розглянутої суддею справи, оголошують різні варіанти розвитку сценарію, а також беруть участь у формуванні ліній захисту або настання, завчасно обравши найбільш виграшні тактики ведення справ.

Співпрацюючи з справжніми професіоналами, вдається витягти такі вигоди:

 • представництво інтересів в судових органах здійснюють компетентні експерти, які мають досвід у розгляді аналогічних справ;
 • комплексний підхід;
 • грамотно оформлені документи.

Юристи, які досконально вникають у тонкощі судової процедури, вплинуть на хід справи в процесі слухань, примножать шанси на отримання потрібного результату. Вони виступають перед суддею неупереджено, вміють грамотно і аргументовано відповідати на питання опонента. Адвокати збирають доказову базу, опитують свідків, і доносять до суду достовірні факти, з'ясувавши всі нюанси й обставини. Захисники об'єктивно визначають правомірність дій клієнтів, пропонують найбільш виправдані стратегії.

Перелік послуг щодо захисту інтересів в суді

У Харкові здійснюється представництво в судах всіх інстанцій. Комплекс послуг включає кілька напрямків. Клієнт може скористатися одним або декількома видами правової допомоги з наступного переліку:

 • опрацювання варіантів досудового врегулювання спору, зустрічі та переговори з контрагентами для знаходження шляхів для мирного урегулювання конфліктних ситуацій, відправка претензій;
 • прорахунок штрафних санкцій, визначення суми позовних вимог;
 • підготовка клопотань, позовів, заяв, а також подача документів до суду;
 • отримання постанов, судових рішень, вироків, а також виконавчих листів та наказів з подальшою передачею в органи виконавчої служби;
 • супровід інтересів до винесення рішень, участь у слуханнях і засіданнях, оскарження рішень у разі відмови в задоволенні вимог до отримання позитивної відповіді.
заповніть форму для зв`язку з фахівцем
і ми передзвонимо вам у найближчий робочий час
Послуги представника в суді: переваги

Послуги представника в суді: переваги

circle_rotate

Солідний практичний досвід і глибокі знання правової експертизи дозволяють адвокатам, які займаються представництвом в суді, ефективно вирішувати виниклі юридичні питання і суперечки. Фахівці беруть на себе відповідальність за мінімізацію ризиків клієнта, прагнуть надати високі стандарти якості обслуговування.

Звернення до кваліфікованих співробітників, з'являються такі пріоритетами:

 1. Надійність. Договірні зобов'язання строго дотримуються, робота виконується в обумовлені терміни і в повному обсязі.
 2. Підтримка зв'язку. Юристи підтримують постійний зв'язок, щоб тримати клієнта в курсі подій, що відбуваються.
 3. Індивідуальний пошук рішень. Досконально розібравшись з аспектами справи, адвокати знаходять оптимальний шлях для вирішення зазначених завдань. Вони тісно взаємодіють з офіційними державними структурами, складають і подають запити для повноцінного збору матеріалів по веденим справах. Комплексний підхід забезпечує найкращі результати.
 4. Повний супровід. Захисники беруть на себе всі турботи від складання первинних позовів до подачі касаційних скарг та апеляцій.

Ціни на представництво в суді

Послуга захисту прав в суді надаються за фіксованою вартістю. Ознайомитися з розцінками можна перед укладенням договору. На попередньої консультації з клієнтами обговорюють інші формальні деталі співпраці - способи взаєморозрахунків, права і обов'язки сторін.

circle_white
ми завжди на зв`язку
Спілкуйтеся з нами будь-яким зручним способом:
mail
nat@kcci.kharkov.ua
Живі зустрічі
Клієнтський відділ:
122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: