Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Ліквідація ФОП

Закриття ФОП у Харкові: офіційне припинення статусу підприємця без клопоту та стресу

circle_rotate

Статистика показує, що близько 50% зареєстрованих на території України ФОП, припиняють діяльність через перехід до більш складних організаційно-правових форм через зростання та розвиток бізнесу. Частка аналогічних суб'єктів господарської діяльності, які були ліквідовані через відсутність прибутку та туманних перспектив розширення - становить 20%. Для їх закриття законодавством країни передбачена особлива бюрократична процедура, по завершенню якої до реєстру вноситься відповідна відмітка.

Організацію та контроль над процесом довірять професіоналам – співробітникам юридичного відділу в ХТПП. Вони виявляють індивідуальний підхід до вирішення зазначених клієнтом завдань, діють відповідально та грамотно, не порушують рамок етики.

Підстави для ліквідації ФОП в Україні

Підставою для примусового або добровільного припинення статусу підприємця є:

  • оголошення банкрутства;
  • оголошене судом постанову;
  • вимога банків і кредиторів;
  • систематичні порушення податкового кодексу та ін.

Алгоритм дій

На початковому етапі подається реєстраційна заява, на підставі якої державний реєстратор робить запис про те, що ФОП закритий. Однак на обліку в податковій службі, пенсійному фонді та в управлінні статистики суб'єкт все ще перебуває, і несе зобов'язання по сплаті внесків та зборів. Для остаточної ліквідації потрібно пройти другий етап. Він включає перевірку у фіскалів, здачу звітності та здійснення остаточних розрахунків з держбюджетом. Завершальний етап має на увазі підписання внутрішнього обхідного листа у фіскальній службі, після чого підприємця знімають з обліку.

заповніть форму для зв`язку з фахівцем
і ми передзвонимо вам у найближчий робочий час
Скільки коштує ліквідація ФОП?

Скільки коштує ліквідація ФОП?

circle_rotate

Питання вартості послуг із закриттям ФОП фахівці Харківської торгово-промислової палати обговорюють перед початком співпраці. Ціни - фіксовані, взаєморозрахунки – чесні та прозорі. Додатковим бонусом для клієнтів, які вирішили припинити підприємницьку діяльність із залученням грамотних і досвідчених юрисконсультів, є можливість заощадити гроші на оплаті санкцій, пені та боргів. Штрафи будуть мінімізовані.

5 причин звернутися в ХТПП

На користь укладення договору з представниками міської ТПП свідчать наступні аргументи:

  1. Розгорнуті вступні консультації. На первинній консультації обговорюються всі нюанси, ретельно вивчається ситуація клієнта, позначаються найбільш раціональні та економічно обґрунтовані шляхи припинення статусу підприємця. Спільно приймається рішення про вибір безпечної та виграшної стратегії.
  2. Швидка ліквідація ФОП. Експрес процедура виконується в стислі терміни.
  3. Підготовка документів. Оформляється необхідний пакет паперів для нотаріуса, реєстратора та ін.
  4. Конфіденційність. Приватні дані зберігаються в суворій таємниці.
  5. Представництво інтересів. Інтереси суб'єктів господарської діяльністі, які звернулися за допомогою, в органах державної влади представляють довірені особи.
circle_white
ми завжди на зв`язку
Спілкуйтеся з нами будь-яким зручним способом:
mail
nat@kcci.kharkov.ua
Живі зустрічі
Клієнтський відділ:
122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: