(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
Цінова довідка, підтвердження ціни для тендерів

Навіщо потрібна довідка про рівень цін?

Ви бажаєте прийняти участь у тендерах (публічних закупівлях)?

Інформація про рівень цін (цінова статистика) допоможе Вам зорієнтуватись у ринковій кон'юнктурі перед укладенням договору або підтвердити зміну ціни на товар або послугу при довгостроковому контракті, для тендерних процедур та торгів

Завантажити заявку на оформлення довідки про рівень цін

При проведенні процедур держзакупівель або тендерів завжди необхідно враховувати реальну ринкову вартість предмету закупівлі. Відсутність даної інформації може привести до укладення договору за завищеними цінами, або за навмисно заниженими цінами, а це, в свою чергу, призведе до штрафів при проведенні перевірок контролюючими органами.

Спираючись на наш досвід, ми хочемо порадити Вам запастися довідкою про реальний рівень цін, які склалися на ринку на момент оголошення тендерних закупівель. Це захистить Вас від недобросовісних учасників і запобіжить укладення договору за навмисне заниженою вартістю.

Експерти відділу ділової інформації за вашими запросами проводять дослідження ринку і видають інформаційні довідки про рівень цін на товар чи послугу.

 

Згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII від 13.04.2017р. учасники ринку мають змогу вільно закуповувати та продавати електроенергію як на Українській енергетичній біржі, так і на  підставі двосторонніх договорів. Для закупівлі потужностей електричної енергії діють декілька ринків, у тому числі ринок «на добу наперед» (РДН) та внутрішньодобовий ринок (ВДР).

Довідки/експертні висновки про середньозважені ціни на електричну енергію, згідно з аналітикою офіційного сайту Державного підприємства «Оператор ринку», надає відділ ділової інформації Харківської ТПП. Документи відділу містять інформацію про рівень середньозважених цін на електричну енергію на ринку «на добу наперед» (РДН)  або внутрішньодобового ринку (ВДР)  на обрані дати або на вказаний період,  по запиту замовника.


Цінова довідка торгово-промислової палати:

- підтверджує факт зміни ціни товару / послуги на ринку;

- дає можливість змінити ціну в договорі закупівлі;

- є аргументом в суперечках з перевіряючими органами.
 

Ми надаємо наступну цінову інформацію:
  • довідки про рівень цін на товари на ринку України і в Харківському регіоні, на світових товарних ринках і ринках окремих країн;
  • довідки про відпускні ціни виробників товарів і послуг;
  • довідкові ціни на основні товари, які експортуються з України або імпортуються в Україну;
  • цінова статистика, біржеві ціни.
  • довідки/експертні висновки про середньозважені ціни на електричну енергію
Навіщо потрібна довідка про рівень цін?

Цінова довідка дає можливість ефективно використати державні кошти, обгрунтовувати затверджения або внесення змін до річного плану закупівель, а також мати документальне підтвердження законності своїх дій у разі перевірок.

У випадку виникнення непорозумінь в процесі перевірок фахівці ХТПП готові надати професійну юридичну консультацію та допомогу не лише в Харкові, але і на міжнародному рівні.

Цінові довідки Харківської ТПП приймаются до розгляду:

  • тендерними комітетами для обгрунтування рівня цін на закуповувані товари;
  • податковими службами при перевірках;
  • митними органами при визначені митной вартості товарів;
  • судовими і правоохронними органами.

Вартість цінової довідки

(в залежності від складності та швидкості)

складає від 780,00 грн.

з урахуванням ПДВ за 1 найменування продукції


 

Завантажити заявку на оформлення довідки про рівень цін

 

Сплатити онлайн

 

Є питання? Запитайте!

Для отримання консультації необхідно подати письмову заявку і прикласти до неї документи, що відносяться до справи. У разі потреби можуть бути запрошені додаткові документи.

Маршавіна Інна Віталіївна
Начальник відділу ділової інформації Е-mail: odi@kcci.kharkov.ua
(057) 714-96-84
(057) 714-96-90