(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
Засвідчення документів

Харківська торгово-промислова палата здійснює посвідчення документів комерційного характеру для підприємств, діятельність яких зв'язана з здійсненням зовнішньоекономічної діяльності.


Посвідчення документів - це процедура підтвердження дійсності виданих підприємствами і організаціями або державними установами, представництвами іноземних суб'єктів господарської діяльності, зареєстрованими на території України, оригіналів документів комерційного характеру для надання їх іноземним контрагентам.

Перелік держав, для яких необхідно посвідчення торгово-промислової палати:

В'єтнам, Єгипет, Індія, Іран, Ірак, Йорданія, Катар, Кувейт, Лівія, Ливан, Об'єднані Арабські Емірати, Пакістан, Перу, Саудовська Аравія, Сирія, Судан, Туреччина, Філіппіни.

До таких документів відносяться
  • договори, контракти, угоди та додатки до них, специфікації, інвойси, коносаменти, митні декларації, товаро-транспортні накладні та ін.;
  • оригінали сертифікатів;
  • нотариально завірені копії: Статуту, установчого договору, протоколів загальних зборів та ін.;
  • виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, які завірені печаткою цього підприємства, організації, фірми.
Що необхідно для засвідчення документу:

– Заповнену заяву встановленої форми;

– Оригінали документів, що підлягають посвідченню;

– Фізичні особи подають документ, що засвідчує їх особу;

– Представники підприємств, організацій, установ, підприємств, фірм, суб'єктів підприємницької діяльності подають документ, що засвідчує особу і довіреність, що підтверджує їх повноваження;

– Представники від представництва іноземних суб'єктів господарської діяльності подають документ, що засвідчує особу, довіреність, що підтверджує їх повноваження, і оригінал або належним способом завірену копію документа, що підтверджує реєстрацію представництва на території України, виданого відповідно до вимог ст.5 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність "

.

Є питання? Запитайте!

Для отримання консультації необхідно подати письмову заявку.

Різван Тетяна Миколаївна
Начальник відділу зовнішньоекономічних зв'язків та оргроботи E-mail: ves@kcci.kharkov.ua
(057) 751-99-46, (057) 714-96-90