Вгору

Шановні клієнти! Консультаційну підтримку та послуги від наших фахівців можна отримати за наступними телефонами:

загальні питання, експорт, логістика

- 095 399 09 14

юридичні питання, форс-мажор

- 050 301 36 36 - 050 312 84 04

торгова марка, штрих-коди

- 050 312 84 04

інвентаризація товарно-матеріальних цінностей

- 050 305 77 80

відкриття бізнесу, закриття бізнесу

- 073 511 00 09

оформлення сертифікатів про походження товарів

- 050 406 88 82

товарознавча передвантажувальна експертиза

- 050 305 77 80

визначення кодів УКТЗЕД, експортний контроль

- 050 405 09 80

кадрові питання в умовах військового стану

- 050 145 21 95

бухгалтерський облік та оподаткування

- 050 407 70 08

цінові довідки та оцінка майна

- 050 405 10 85 - 050 405 09 80

переклад документів

- 099 470 17 15 - 093 771 64 66

фіксація пошкоджень рухомого, нерухомого майна для компенсації чи списання, підтвердження для банків, партнерів чи інших організацій

- 050 305 77 80

Відгуки

Хочете бути в курсі?

Отримуйте новини про останні події

Білокур Г. Д.
Білокур Г. Д.
генеральний директор ТОВ «Харківські артезіанські води»
«Наше підприємство вже багато років йде рука об руку з Палатою. Це та структура, яка практично вирішує багато питань. У разі виникнення проблем з поставками або їх якістю ми звертаємося в Харківську ТПП і знаходимо там підтримку»

Суліма В. В.
Суліма В. В.
генеральний директор ТОВ НТП «Екструдер»
«Хочу відзначити, що постійна співпраця з Палатою дозволила нашому підприємству отримувати якісні послуги. Наведу, на мій погляд, найбільш показовий приклад. Білоруські партнери заборгували нам 1,5 млн. руб. за поставлене їм обладнання. Ми скористалися допомогою юридичного відділу Харківської ТПП і звернулися в Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України. Виграна в суді справа дозволила вирішити проблеми з податковою службою, отримати моральну сатисфакцію. Сьогодні я маю підстави закликати всіх, у кого є в цьому потреба, звертатися до юристів, які працюють в Палаті: вони нададуть висококваліфіковану допомогу».

Вакуліна Ж. В.
Вакуліна Ж. В.
директор ТОВ «Техно-Сервіс УА»
«З Харківською ТПП ми співпрацюємо протягом декількох років. Ми зверталися за допомогою у організації презентації нашої продукції на базі Харківської ТПП. Презентація пройшла успішно, ми залишилися задоволені, були налагоджені нові контакти з потенційними споживачами продукції. Сподіваюся, що і в майбутньому ми будемо тісно співпрацювати з Палатою. У нас є нові напрацювання, у зв'язку з реалізацію яких нам потребуються послуги, які надає Харківська ТПП.».

Домбровський В.С.
Домбровський В.С.
голова правління ПАТ «Кондитерська фабрика «Харків'янка»
«Ми, виробничники, постійно переконуємося, що в даний час зовнішньоекономічна діяльність взагалі неможлива без ТПП. Як можна обійтися без сертифікатів, без рішення про впровадження тих карнетів, які дозволяють реалізовувати виставкову діяльність по всьому світу? При кожній поставці обладнання за зовнішньоекономічними контрактами, яких у нас досить багато, ми запрошуємо експертів Палати для його оцінки, і це усуває можливі проблемні ситуації в подальшому. Ефективна консультаційна допомога, сприяння в організації зустрічей з партнерами, пошук партнерів та інші послуги, що надаються Палатою — все це дійсно дозволяє будь-якому підприємству (від малого до надвеликого) триматися на плаву».

Пірогов А. Н.
Пірогов А. Н.
заст. начальника управління з комерції та збуту і зовнішньоекономічної діяльності ДП «Харківський машинобудівний завод «ФЕД»
«З Харківською ТПП завод «ФЕД» працює багато років, і за цей час у нас склалися добрі взаємини. Всі наші звернення з питань отримання сертифікатів походження, іноземного перекладу документів, юридичної консультації фахівці Палати вирішують позитивно і оперативно».

Літкевіч А. А.
Літкевіч А. А.
заступник генерального директора ПАТ «Констар»
«Харківська ТПП нормально функціонує, це потрібна структура, напрямки діяльності якої вельми затребувані. Практично ми не маємо жодних нарікань на її роботу. Технічна сторона послуг дуже чітко відпрацьована. Ми задоволені нашим спільним партнерством. З огляду на, що Харківський регіон промисловий, всім нам треба прийти до розуміння простої істини: наш успіх не в розподілі земельних ділянок, а у виробництві, в експорті. І тут без виставок, без презентацій своєї продукції за кордоном і в інших регіонах не обійтися. Тому ми сподіваємося на сприяння Палати в плані нашої майбутньої участі в торгових місіях, зарубіжних виставках. Централізоване рішення її фахівцями організаційних питань — розміщення учасників, надання виставкових площ тощо — підвищує статус таких поїздок, робить виїзди підприємств більш ефективними і менш витратними».

Олександр Кальницький
Олександр Кальницький
Керівник ТОВ «Кондитерська фабрика «АСК»
«Хочу подякувати команді Харківської торгово-промислової палати за систематичне проведення різноманітних освітніх програм як за підтримки ЄБРР, так і власними силами. Після відвідування цілого ряду заходів ТОВ «Кондитерська фабрика «АСК»(ack.ua) істотно покращила ефективність своєї роботи в сфері управлінського обліку та операційної діяльності. Співробітники ХТПП з ентузіазмом залучають підприємців і управлінців до участі в навчальних семінарах. Окремо хочу відзначити високий, сучасний рівень проведення заходів. Так тримати!!!»

Олександр Айдаров
Олександр Айдаров
Керівник відділу розвитку ТОВ «Хладопром»
«Протягом багатьох років ми є членами Харківської ТПП і наша співпраця завжди не тільки корисна, але й приємна. Надаючи допомогу у виникаючих питаннях, супроводжуючи діяльність компаній, консультуючи, а також проводячи навчальні заходи, колектив Харківської ТПП викликає прихильність до себе, вирішуючи всі питання не тільки професійно, а й з посмішкою і бажанням допомогти. Спасибі Вам більше за плідну співпрацю усі ці роки!!»
122 Б, пр. Героїв Харкова (колиш. Московський), м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: