Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Ліквідація ТОВ

Комплексні послуги по закриттю ТОВ: суворе дотримання термінів, докладні консультації, зручний формат взаємодії з клієнтами

circle_rotate

Ліквідація ТОВ в Україні - серйозний захід, який вимагає не менше відповідального і педантичного підходу, ніж запуск нового бізнесу з нуля. Професійні співробітники юридичного відділу, що працюють при Харківській торгово-промисловій палаті, мають за плечима солідний практичний досвід щодо вирішення даного питання. Перед початком співпраці вони детально вивчають ситуацію клієнта, розробляють індивідуальний план дій виходячи з кожного конкретного випадку.

Шляхи мінімізації ризиків для керівників компанії та засновників пропонуються не тільки на етапі підготовки до закриття, а й після офіційного завершення процедури. Паралельно виконуються суміжні завдання:

  • проведення інвентаризації майна;
  • оформлення відповідно до вимог законодавчих актів припинення трудових контрактів з працівниками;
  • підготовка ліквідаційного балансу;
  • виконання аудиту тощо.

Документи для закриття ТОВ

Буде потрібно надання великого пакета документів, перелік яких нададуть юристи. Коли папери зібрані і перевірені, клієнта ознайомлять з різними варіантами ліквідацій бізнесу, розкажуть про те, яким саме способом закриття фірми варто віддати перевагу. Отримавши згоду засновника на проведення запропонованої процедури, співробітники ХТПП приступають до активних дій. Вони не тільки організовують процес, а й встановлюють безперервний моніторинг за кожним етапом роботи. Результат – відсутність необхідності вникати в тонкощі українського законодавства, мінімізація стресу для власника бізнесу, економія особистого часу та сил.

заповніть форму для зв`язку з фахівцем
і ми передзвонимо вам у найближчий робочий час
Орієнтовні терміни та вартість закриття ТОВ

Орієнтовні терміни та вартість закриття ТОВ

circle_rotate

Вартість узгоджується в персональному порядку, терміни визначаються способом закриття:

  1. Експрес ліквідація ТОВ – найбільш швидкий варіант. Вона забирає в середньому два-три робочих дні, за процедурою нагадують звичайну реєстрацію змін даних в реєстрі. Головний плюс – огорожа від нерозв'язних проблем і необгрунтованих фінансових витрат.
  2. Стандартне закриття підприємства або фірми через податкову перевірку вимагає більше часу. Тривалість головним чином залежить від оперативності дій уповноважених працівників перевіряючих органів – вона триває від декількох місяців до одного року.

Співпраця з юристами ХТПП: переваги

Довіривши ліквідацію ТОВ в Харкові співробітникам торгово-промислової палати, клієнти отримають доступ до наступних вигод:

  1. Фіксовані ціни. Взаєморозрахунки чесні та прозорі. Перед підписанням договору можна ознайомитися з актуальними розцінками на надання різних юридичних послуг.
  2. Своєчасне інформування. Інформація про поточний стан процесу щодо закриття бізнесу надається оперативно та в повному обсязі. При цьому доступ до даних не мають треті особи – конфіденційність гарантується.
  3. Скорочення витрат. Наскільки можливо, відбувається зменшення витрат, пов'язаних з оплатою пені, податкових штрафів, боргів.
circle_white
ми завжди на зв`язку
Спілкуйтеся з нами будь-яким зручним способом:
mail
nat@kcci.kharkov.ua
Живі зустрічі
Клієнтський відділ:
Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: