(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua

Історія

 

Харківська торгово-промислова палата - громадська організація, діяльність якої спрямована на розвиток економіки держави шляхом сприяння бізнесу. Таким чином, Палата виконує стратегічну роль посередника між владою та підприємцями.


Історія Харківської ТПП починається в 20-х роках минулого століття. Її створення було ініційовано урядовими органами УРСР. Затверджена 13 січня 1925, Українсько-східна торгова палата повинна була сприяти економічному зближенню Української РСР з країнами Близького Сходу на грунті торгово-промислових інтересів.

За роки індустріалізації Харків став найбільшим центром машинобудування СРСР. У цей період Палата складалася з бюро товарних експертиз, іноземних перекладів, відділу торгової реклами і фотолабораторії.

Не дивлячись на те, що організація кілька разів змінила свою назву, пережила евакуацію в роки ВОВ (1941), мета її роботи – розвиток зовнішньоекономічних зв'язків підприємств і підтримка вітчизняних виробників – залишилася незмінною. Природно, що способи досягнення цієї мети з перебігом років постійно удосконалювалися.


Абсолютно інші реалії, в яких стала жити Україна з моменту отримання незалежності, зажадали розробки нових стратегій розвитку. Перш за все, торгово-промислова палата розширює членську базу. За останніх 10 років членами палати стали більше 400 організацій і підприємств регіону.


У числі підприємств, що позитивно оцінили роботу Торгово-промислової палати, є такі відомі компанії, як ПРАТ «Філіпп Моріс Україна», видавничий дім «Фактор», ДП «Фармацевтична компанія «Здоров'я», фабрика «Бісквіт-шоколад», ВАТ «Турбоатом» і багато інших.

За минулі 10 років Палата прийняла більше 100 іноземних делегацій з Австрії, Естонії, Грузії, Польщі, Норвегії, Литви, США, Білорусі, Росії, Туреччини, Чехії, Південної Африки, Індонезії. У свою чергу, представники Харківської ТПП відвідали більше 30 держав з діловими візитами.

Разом з розширенням географії ділових контактів розширюється і перелік послуг, що надаються. На сьогоднішній день в структуру нашої організації входять такі відділи:

  • відділ ЗЕЗ і оргроботи, сектор виставок;
  • відділ експертиз і сертифікації похождення товарів и декларування вантажів;
  • відділ іноземних перекладів;
  • відділ ділової інформації;
  • юридичний відділ;
  • редакція.

Запрошуємо до співпраці, будемо раді надати вам кваліфіковану допомогу при вирішені ваших питань.