(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
 • Ви тут:
 • Головна
 • Пошук ділових партнерів

Пошук ділових партнерів

 

Відділ зовнішньоекономичніх зв'язків та оргроботи надає практичну допомогу підприємцям у встановленні взаємовигідних економічних зв'язків з іноземними партнерами та виконує пошук бізнес-партнерів в Україні та за кордоном.

Для успіху свого бізнеса пошук партнерів по бізнесу відіграє важливу роль. Професіонали ХТТП допоможуть укласти успішні контракти як з партнерами в Україні, так і за кордоном, при цьому отримавши максимальну вигоду для всіх сторін. Наші співробітники здійснюють переклад документів на різних мовах та різличної тематики: технічний, медицинський, юридичний та багато інших видів перекладів.


Харківською торгово-промисловою палатою підписані угоди про співпрацю з торгово-промисловими палатами більш ніж 70 країн. Щорічно Харківська торгово-промислова палата отримує більш ніж 1000 комерційних пропозицій та запитів від посольств, а також торгово-економічних місій більш ніж 50 країн.

 

 

Для пошуку зарубіжних партнерів вам необхідно:

 •  
  скласти комерційну пропозицію для пошуку партнера з коротким описом виробленої продукції, форми співробітництва та країни;
 •  
  направити пропозицію в відділ зовнішньоекономічних зв'язків та оргроботы за електронною поштою або по факсу.

Пошук партнерів по бізнесу — як відбувається

 

На сьогоднішній день багато вітчизняних компаній шукають вихід для своєї продукції або послуг на західноєвропейський ринок. Одні створюють філії власних фірм, інші шукають бізнес-партнерів для того, щоб просувати і поставляти товар або послуги. Знаходженням точок дотику європейського і українського бізнесу займаються і органи управління обласного рівня.

Якщо ви знаходитеся в пошуку нових можливостей виходу на ринок та розширення свого бізнесу, ми будемо раді надати вам перелік таких послуг:

 • проведемо маркетингове дослідження сегменту ринку, який вас цікавить;
 • оцінимо рівень цін і конкурентоспроможність вашої продукції;
 • детально опишемо потенційних конкурентів;
 • оцінимо потенціал місцевого ринку в певному вами напрямку;
 • знайдемо оптимальний варіант виходу на ринок і способи взаємодії з місцевим бізнесом, виберемо стратегії вихода вашої продукції на місцевий ринок;
 • знайдемо і зв'яжемося з потенційними партнерами, посприяємо в здійсненні ділових переговорів;
 • надамо повноцінну мовну і інформаційну підтримку;
 • вирішимо будь-які логістичні та митні питання;
 • вирішимо питання сертифікації вашої продукції.

Якщо ви не бажаєте відкривати філію вашої фірми в Європі, але хочете просувати свою продукцію на місцевий ринок, то фахівці нашої організації візьмуть на себе пошук компанії-дистриб'ютора, мережі роздрібної торгівлі або виробничого підприємства (в разі, якщо вашою продукцією є сировина, або комплектуючі). Крім того, ми з'ясуємо розміри митних податків і всіх супутних витрат, проведемо розрахунок цін для визначення кінцевої вартості товару, а також посприяємо встановленню контакту з потенційними бізнес-партнерами і з'ясуємо їх готовність до співпраці і зацікавленість у вашій продукції.

В рамках надання вишевказаних послуг ми даємо повну інформацію про назву компанії, її організаційно-правову форму, контактну інформацію (телефон, факс, при наявності - адреса e-mail і вебсайту), ФІО керівника компанії, лаконічний опис її діятельності. Якщо вас влаштовує підібраний нами бізнес-партнер, ми надамо вам повну мовну підтримку при переговорах, зв'язках з місцевими інстанціями та організації зустрічі за кордоном.

Також можливо просування вашої продукції в торгових мережах і створення рекламної і маркетингової кампаніїи.

Основні нюанси щодоо представлення інтересів підприємства

 

Юридична особа бере безпосередню участь в цивільних, податкових та адміністративно-правових відносинах за допомогою певного керівника. Він діє виключно на підставі статуту або наказу про призначення. Якщо ж необхідно передати представнику конкретні права директора, для цього слід оформити довіреність.

Довіреність на надання інтересів підприємства видається з різноманітних питань, застосовується в державних органах, різних інстанціях. Цей офіційний документ вважається письмовим дозволом, виданим однією особою іншій з метою представництва перед третіми особами.

Основне завдання довіреності полягає в тому, щоб оформити відносини представництва інтересів підприємства. У свою чергу представництво являє собою правовідносини, де одна сторона повинна або має право укласти угоду від імені іншої сторони, представником інтересів якої вона є. Підстави для таких відносин - це договори, закони, нормативно-правові акти органу юрособи (розпорядження або наказ, підписаний керівником) та інші підстави, встановлені актами цивільного закону.

Існують такі різновиди домовленостей:

 • Генеральна (загальна) – цей документ видають на максимально широкий перелік прав, він не конкретизує типи угод або третіх осіб, з якими представник має право співпрацювати від імені довірителя.
 • Спеціальна - дозволяє виконувати будь-яке число однорідних операцій або угод (наприклад, на представлення інтересів компанії виключно в судових або партійних інстанціях).
 • Разова – її видают здійснення однієї певної угоди або операції (наприклад, на одноразове придбання продукції у дистриб'ютора).

Виходячи з того, в яких правовідносинах відбувається представництво, довірителем визначається список повноважень, що передаються представнику за дорученням, з дотриманням усіх вимог супутньої правової документації.

Тривалість зберігання довіреностей на представлення інтересів підприємства дорівнює трьом рокам за умови виконання перевірки контролюючими інстанціями з питань дотримання податкового закону, а для державних і бюджетних підприємств - за умови виконання органами державного фінансового контролю ревізії за загальними показниками фінансово-господарської діяльності.

Як відбувається пошук бізнес-партнерів в Україні?

 

Будь-яке місце, в якому зустрічаються представники компаній, можна використовувати для того, щоб налагодити ділові зв'язки і знайти підходящого бізнес-партнера. З цієї причини брати участь в правильно підібраних бізнес-івентах - справжній «мастхев» для сучасного бізнесмена.

Діють наступні різновиди домовленостей:

 • Клубний рух. У нашій країні він з кожним роком стає все популярнішим. І його можна назвати одним з найкращих варіантів для пошуку бізнес-партнерів. Головні риси такого "клубу" - об'єднуюча ідея, безпосередня участь, регулярність зустрічей, близькість аудиторії - його ж і гідність.
 • Галузеві заходи. Одна з традиційних місць для бізнес-знайомств - профільні івенти: бізнес-форуми, з'їзди, пленуми. Логічно, що скупчення в одному і тому ж місці безлічі фахівців певного профілю забезпечує хороші можливості для зав'язування ділових знайомств. У той час як в звичайному житті для їх обчислення і знайомства необхідно витратити набагато більше сил і часу.
 • Школи. Різноманітні бізнес-тренінги і майстер-класи надають велике поле діяльності для пошуку бізнес-партнерів. Колективно-навчальний формат в цих школах дає можливість "доглянути" потенційних компаньйонів.
 • Цільові business-party. Якщо пріоритетну позицію у вас займає число ділових зв'язків, в такому випадку вам допоможуть різні ділові вечірки, презентації та ін. Загальна націленість "на контакт" на подібних івентах дозволяє знайомитися "масово".
 • "Світські" події. Участь в таких зустрічах забезпечує хороший ефект. У невимушеній обстановці загального захоплення знайомства зав'язувати просто і корисно.
 •  Ділові зв'язки зі звичайного життя. Не слід забувати про поточні близько-ділові чи навіть зовсім неділові контакти. Коли-небудь вони, ймовірно, зможуть допомогти вам у бізнес-сфері.
 • Добрі справи. На сьогоднішній день, під час моди на активну громадянську позицію, на особливу увагу заслуговують заходи подібної спрямованості, де запросто можна зустріти бізнес-партнера.

Для грамотного відбору заходу, в залежності від власних цілей і інтересів, обов'язково потрібно знати свою цільову аудиторію, яка включає тих, з ким ви в перспективі зможете здійснювати спільні бізнес-проекти, а також контактну аудиторію - ті, за допомогою кого зможуть "прийти" бізнес -зв'язку з першої групи.

Володіти правильним нетворкінгом - значить, перш за все, бути відмінним коннектором, людиною, що орієнтується в ринку і в тому, хто має яку професійну діяльність і репутацію. Одне з правил нетворкінгу - завжди бути готовим до знайомств: для цього слід тримати під рукою візитні картки, щоб можна було піднести їх в зручний момент. У цьому випадку потенційний бізнес-партнер зможе побачити не тільки ваше ім'я, а й які надаються вами послуги.

Слід враховувати, що участь в будь-яких івентах навіть з «добірної» бізнес-аудиторією не є гарантією моментального укладення угод. ХТПП рада буде допомогти вам в цій нелегкій справі і успішно впорається з поставленим завданням з пошуку бізнес-партнерів.

 

Потрібна допомога? Напишить нам!

Мы проконсультуємо Вас з питань, які виникли, і допоможемо грамотно їх вирішити. З нами Ви зможете бути впевнені, що у Вас не виникне проблем.

 
 

Різван Тетяна Миколаївна
Начальник відделу ЗЕС та оргроботы E-mail: ves@kcci.kharkov.ua
(057) 751-99-46
(057) 714-96-90