26 березня 2026 р. о 11.00
Плануєте або вже продаєте нехарчову продукцію онлайн до ЄС?
Саме час познайомитися з Регламентом ЄС про загальну безпечність продукції (GPSR 2023/988), який встановлює нові правила безпечності до споживчої нехарчової продукції. Вони поширюються на широкий спектр товарів – меблі, одяг, текстиль, дитячі вироби, спортивний інвентар, декоративні вироби тощо. Нові правила безпечності стосуються всіх учасників ланцюга постачання — від виробників і імпортерів до онлайн-продавців та маркетплейсів.
Які обов’язки з’являються в української компанії? Як правильно оформити маркування для онлайн-продажів? Що допоможе спокійно пройти перевірку ринкового нагляду без зайвих проблем?
Запрошуємо 26 березня 2026 року на вебінар «Вихід на онлайн-ринок ЄС: вимоги до безпечності нехарчової продукції (GPSR 2023/988)», де дізнаєтесь як довести відповідність нехарчової продукції та уникнути ризиків при продажах на європейських маркетплейсах.
Під час вебінару розглянемо:
Захід буде цікавий виробникам, імпортерам, дистриб’юторам, представникам торгових мереж, компаніям, що працюють з маркетплейсами, власникам бізнесу, керівникам, фахівцям з якості, ЗЕД і юристам.
Формат: онлайн.
Тривалість – 1,5 год.
Участь: безкоштовна за попередньою реєстрацією.
Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/RimibceBajhaBQ4p8
Отримайте практичні інструменти, щоб ваша нехарчова продукція вийшла на європейський онлайн-ринок впевнено та без зайвих перешкод.