Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
01.07.2021

Захистили себе - захистимо й вас!

Захистили себе - захистимо й вас!

Кібербезпека стає ключовим питанням для кожної людини, підприємства і держави. У Торгово-промисловій палаті України вже є досвід подолання масштабної кібератаки у листопаді 2020 року. 

30 червня 2021 р. президент ТПП України Геннадій Чижиков та начальник Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак підписали Меморандум про партнерство та співпрацю між Торгово-промисловою палатою та Департаментом кіберполіції Національної поліції України.

«Відкритість у часи цифровізації не менш важлива, ніж обережність. Ми хочемо посилити кібербезпеку системи ТПП України та допомогти іншим, зокрема, бізнесу в ситуації, коли онлайн-інструментів і віртуальних загроз стає все більше», зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков. 

До 2022 року заплановані спільні місячники з кібербезпеки у новому форматі, заходи із підвищення кіберзахисту в усій системі ТПП України, включно з регіонами та практичні семінари з інформаційної безпеки. 

Також був підписаний Меморандум про партнерство та співпрацю з ТОВ «ТЕНГАРДЗ УКРАЇНА» щодо створення умов для організації та проведення спільних заходів у сфері кібербезпеки, підвищення кіберстійкості ТПП України та професійного сприяння захисту бізнесу та його інтересів в Україні.

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: