Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Захист прав інтелектуальної власності

Охорона індивідуального продукту

circle_rotate

Інтелектуальна власність завжди була і залишається окремим та самостійним напрямком для ведення відповідного бізнесу. Дана галузь дозволяє з невеликими витратами, в тому числі без величезних інвестицій із зовні, створювати унікальний продукт, який дозволяє отримувати більший прибуток. Це означає, що велика ймовірність незаконних дій з боку конкурентів.

Сьогодні, в століття повсюдної цифровізації, захист прав інтелектуальної власності не просто затребувана і актуальна, а навіть необхідна.

Кому може знадобитися захист інтелектуальної власності

Компаніям, які випускають власну продукцію під персональною торговою маркою. Музикантам і співакам, які випускають свої твори. Авторам літературних творів. Виробникам фільмів, серіалів та інших видовищних проектів. Особам, які займаються розробкою і реалізацією різних додатків для комп'ютерів і смартфонів. Навіть сучасним блогерам може знадобитися захист власного унікального контенту. Звичайно, це не всі випадки, коли може знадобитися необхідний захист. Якщо виникають складнощі у визначенні об'єкта захисту або в необхідності реєстрації, наприклад товарного знакк, за необхідною консультацією можна звернутися до фахівців Харківської торгово-промислової палати.

Виділяють наступні способи захисту прав інтелектуальної власності:

  • Попереджувальна робота;
  • Реєстрація права на інтелектуальну власність;
  • Отримання патенту на винахід;
  • Звернення до уповноважених органів держвлади;
  • Подача позову до судових органів.

Непоодинокими є випадки, коли унікальний продукт лягає в основу переробленого товару конкурента. При виявленні таких прецедентів, необхідно їх припиняти і притягувати порушників до відповідальності.

Превентивна робота

Роз'яснювальна робота є непоганим первинним способом захистити свій унікальний продукт від незаконного використання. Коли користувач знає, що використовує чийсь унікальний продукт, то найчастіше відпадає бажання порушувати закон і нести відповідну відповідальність.

заповніть форму для зв`язку з фахівцем
і ми передзвонимо вам у найближчий робочий час
Захист прав до суду

Захист прав до суду

circle_rotate

Щоб захистити свою продукцію від плагіату, спочатку необхідно виконати необхідні реєстраційні дії. Випуск продукції під власним брендом вимагає реєстрації відповідної торгової марки.

Якщо ж мова йде про будь-який винахід, то потрібно задуматися про отримання необхідного патенту.

Звичайно дані процедури не проходять швидко і вимагають додаткових вкладень для оформлення відповідної документації, але в кінцевому підсумку дані процедури принесуть свої плоди.

Захист через суд

Захист прав інтелектуальної власності в суді вимагає наявність юриста, який знає особливості законодавства і розуміє весь порядок дій. Краще, якщо залучається фахівець, який матиме практичний досвід роботи ведення відповідних справ.

Такий спосіб є найбільш дієвим. Результативність при судовому захисту виправдає всі понесені витрати та затрати, стане хорошим прикладом для недобросовісних конкурентів.

Авторське право та інтернет

Сьогодні інтелектуальна власність і захист авторських прав тісно пов'язані між собою. Всесвітня павутина містить мільйони гігабайт унікальної інформації, що має конкретного автора, але в той же час знеособленість дозволяє тиражувати контент без дозволу автора, що неприпустимо.

При виявленні найменших ознак порушення ваших прав, скористайтеся допомогою професіоналів. Головне вчасно почати діяти. Звичайна перепалка з порушником нічого не дасть. При грамотному підході порушник не просто запобіжить негативні дії, а й понесе передбачену відповідальність, в тому числі відшкодує завдані збитки автору.

Харківська торгово-промислова палата завжди забезпечить необхідний правовий захист інтелектуальної власності. Співробітники компанії мають не тільки високі компетенції, а й великий практичний досвід роботи в даній сфері. Для кожного клієнта передбачений індивідуальний підхід і вироблення персональної стратегії захисту.

Зверніть увагу, що захист прав інтелектуальної власності в Україні також популярний, як і в інших країнах. Тільки злагоджені дії, при грамотному супроводі фахівців, в даній сфері дадуть необхідний результат.

circle_white
ми завжди на зв`язку
Спілкуйтеся з нами будь-яким зручним способом:
mail
nat@kcci.kharkov.ua
Живі зустрічі
Клієнтський відділ:
122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: