Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
28.07.2021

До уваги виробників та дистриб’юторів котлів

До уваги виробників та дистриб’юторів котлів

Прийнято Технічний регламент, який відтепер регулюватиме вимоги до маркування твердопаливних котлів, комплектів з твердопаливного котла, додаткових нагрівачів, регуляторів температури і сонячних установок.

Детальніше:

15 липня 2021 р. в Україні набрав чинності Технічний регламент енергетичного маркування твердопаливних котлів, комплектів з твердопаливного котла, додаткових нагрівачів, регуляторів температури і сонячних установок.

Даний документ визначає основні вимоги до енергетичного маркування твердопаливних котлів з номінальною тепловою потужністю ≤ 70 кВт та комплектів з твердопаливного котла ≤ 70 кВт, додаткових нагрівачів, регуляторів температури і сонячних установок, а також надання споживачам додаткової інформації стосовно цих енергоспоживчих продуктів.

Так, енергетична етикетка для твердопаливних котлів класу енергоефективності від А++ до G, введених в обіг через 6 місяців з дня набрання чинності Технічного регламенту, та енергетична етикетка для твердопаливних котлів класу енергоефективності від А+++ до D, введених в обіг через 3 роки з дня набрання чинності даного Технічного регламенту, має містити наступну інформацію:

  • найменування або торговельну марку постачальника твердопаливного котла;
  • код моделі твердопаливного котла (код, який відрізняє конкретну модель твердопаливного котла від інших моделей тієї самої торговельної марки або того самого постачальника);
  • функцію обігріву приміщення;
  • клас енергоефективності твердопаливного котла;
  • номінальну теплову потужність, визначену у кВт та округлену до найближчого цілого числа, кВт;
  • додаткову функцію підігріву води у комбінованих котлах;
  • додаткову функцію виробництва енергії у когенераційних твердопаливних котлах.

Більш детально дізнатися інформацію про те, яким вимогам з безпечності та маркування повинні відповідати твердопаливні котли, допоможуть аналітики Харківської ТПП:

https://www.kcci.kharkov.ua/uk/market-research.html

 

Джерело: https://www.rada.gov.ua/

 

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: