Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Запрошуємо на выставку продуктів харчування Ukrainian Food Expo 2021

Виставка продуктів харчування Ukrainian Food Expo буде проходити 24-25 березня 2021 року у Києві. Її організаторами  є Асоціація «Ю-Фуд» та ТПП України.

Головна мета виставки - презентація продовольчого потенціалу України на внутрішньому та міжнародному ринках, відпрацювання практичних рішень щодо розвитку вітчизняного ринку продовольчих товарів під час кризи, організація ефективного майданчика для зустрічей між виробниками та вітчизняними й іноземними партнерами. Минулого року в роботі виставки взяли участь більше 200 українських компаній та понад 5000 професійних відвідувачів з 50 країн світу (презентація Виставки).

Так, коронавірус негативно вплинув на діяльність малих та середніх вітчизняних виробників продуктів харчування, зменшив їх можливості з презентації продукції та пошуку партнерів в Україні та за кордоном. Тому, організатори виставки приділяють особливу увагу роботі з потенційними відвідувачами. Проводиться аналіз можливостей учасників Виставки та їхньої продукції, визначаються потенційні споживачі та ринки збуту. За результатами цього аналізу, окрім традиційних механізмів реклами Виставки проводиться цільова рекламна компанія та індивідуальне запрошення потенційних партнерів для українських учасників. Це дозволяє малим та середнім вітчизняним компаніям мати програму роботи на виставці та розраховувати на укладання внутрішніх та зовнішньоекономічних контрактів.

Контактна особа від організаторів виставки: Андрій Голято - заступник директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України, тел.: +380 67 662-96-56, e-mail: b2bexpo@ucci.org.ua

Хочете бути в курсі?

Отримуйте новини про останні події

    122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
    Будьте в курсі останніх новин!
    Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
    Розробка та просування сайту: