Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Відбулося друге засідання Національної ради реформ за участі представників уряду

Президент ТПП України взяв участь у другому засіданні Національної ради реформ за участі представників уряду.

Засідання відбулось у Вінниці під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Серед учасників Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі та інші представники уряду.

Під час засідання обговорювалися питання внесення змін до деяких законодавчих актів України, зокрема тих, що стосуються модернізації системи ДАБІ, реформи надрокористування та спрощення підключення до електромереж.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль наголосив: три реформи, запропоновані до розгляду, є надзвичайно важливими для покращення економічної ситуації та залучення інвестицій в Україну.

Це – друге засідання Національної ради реформ. За результатами першого Володимир Зеленський підписав законопроект «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями» та відповідні зміни до Податкового й Митного кодексів. Верховна Рада вже розглянула його в першому читанні, наразі проект закону опрацьовується в комітеті до другого читання.

«Попри труднощі та виклики сьогодення, ми бачимо безпрецедентні можливості для розвитку нової, відкритої, по-європейськи ефективної держави та зміцнення економіки. Ми маємо не уникати проблем, а намагатися їх вирішити, як би складно це не було, і проекти, запропоновані на Національній раді реформ, показують, що можливо багато змінити, крок за кроком полегшити життя бізнесу – підприємцям, що творять економіку держави», – наголосив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, ТПП України брала участь у першому засіданні Національної ради реформ, яке відбулось 30 червня. Також 27 липня в ТПП України була організована зустріч голови Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіла Саакашвілі з бізнесом, яка була присвячена темі альтернативних способів вирішення спорів.

Хочете бути в курсі?

Отримуйте новини про останні події

    122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
    Будьте в курсі останніх новин!
    Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
    Розробка та просування сайту: