Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
09.04.2021

Запрошуємо на Словацьку коопераційну біржу 2021 ОНЛАЙН

Запрошуємо на Словацьку коопераційну біржу 2021 ОНЛАЙН

Словацьке агентство з розвитку інвестицій та торгівлі (SARIO) влаштовує 25 травня 2021 р. Словацьку коопераційних біржу 2021 ОНЛАЙН, найбільший та престижний захід нашого агентства з метою зміцнення взаємовідносин між словацькими та зарубіжними компаніями. Захід організовується під егідою Міністерства Економіки Словацької Республіки вже більше 15 років. У цьому році очікується активна участь самого Міністра Економіки.

Словацька кооперационная біржа традиційно призначена для проведення двосторонніх «В2В» переговорів, для презентацій партнерських пропозицій, вакантних факторів виробництва або запитів на створення та установу спільних підприємств (СП) в різних галузях. Вона пропонує підприємницьким особам надання цікавих ділових та інвестиційних можливостей і в тому числі налагодження нових ділових зв'язків.

Головною темою цього року є сучасна промисловість та яким шляхом прогрес застосування і впровадження інтелігентних технологій і в загальному цей новий економічний етап впливають на трансформацію регіонів. Модеровані панельні дискусії нададуть інформацію з приводу можливостей стосуються трансферу технологій, диверсифікації та нововведень.

Протягом власних заздалегідь запланованих «В2В» переговорів Словацька коопераційна біржа дозволяє встановити нові контакти та налагодити ділове співробітництво. На даний момент плануються двосторонні зустрічі з компаніями з таких секторів: автомобілебудування, машинобудування, енергетика, інформаційні та комунікаційні технології, наука і дослідження, інновації. Крім того, ви можете переговорити з представниками університетів та науково-дослідних центрів поряд з партнерами заходу, з якими Ви маєте можливість проконсультувати справжні теми в сфері промисловості

В рамках супровідної програми консультанти агентства SARIO разом з іншими партнерами заходу запропонують свої послуги: безкоштовні професійні консультації. Детальну інформацію про захід можна знайти на сайті SARIO. Англійська мова є мовою реєстрації і офіційною мовою всього заходу.

Програма заходу.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: