Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Посольство Індії в Україні запрошує на Indiasoft 2021

Посольство Індії в Україні повідомляє, що Рада з просування експорту електронного та комп’ютерного програмного забезпечення (ESC) організовує 21 щорічний флагманський захід - INDIASOFT 2021.

Міжнародні виставки інформаційних технологій та конференції, які будуть проходити 9-31 березня 2021 року на віртуальній платформі.

Indiasoft 2021 зосередиться на нових та інноваційних технологіях та рішеннях для понад 200 індійських компаній із різних важливих кластерів Індії, які братимуть участь у заході. Індійські компанії з інформаційних технологій демонструватимуть програмне забезпечення, рішення та послуги світового класу в різних ІТ галузях, включаючи розробку Програмного забезпечення, Штучний інтелект, Додаткову та Віртуальну реальність, Кібер безпеку,  Хмарні обчислення, Блокчейн, Фінтех, Розробку/Автоматизацію веб та мобільних додатків/Вбудовані системи/ Оцифровку, Ігри та Анімація тощо.

Таким чином, віртуальне видання надасть чудову можливість не тільки взаємодіяти з індійськими ІТ малим та середнім бізнесом, але й зв’язатися із понад 1000 відвідувачами із більше, ніж 70 країн, що охоплюють основні ринки.

Більш детальна інформація.

Подальші оновлення подій регулярно оновлюються на веб-сайті заходу - www.indiasoft.org.

Хочете бути в курсі?

Отримуйте новини про останні події

    Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
    Будьте в курсі останніх новин!
    Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
    Розробка та просування сайту: