Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
11.06.2021

Запрошуємо до Міжнародного виставкового центру у Києві

Запрошуємо до Міжнародного виставкового центру у Києві

 15-18 червня 2021 р. Міжнародний виставковий центр у м. Києві (МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15) об’єднає під своїм дахом в єдиний комплексний захід найважливіші міжнародні виставки, присвячені всьому переліку питань безпеки від національної до особистої, що є особливо актуальним в теперішній період нових викликів і загроз: 

 • II Міжнародна спеціалізована виставка “Expert Security-2021”
  буде представлена продукція як для масштабних державних проектів так і для приватного використання за тематикою: відеоспостереження, контроль доступу, сигналізація і оповіщення, охорона периметру, захист інформації, кібербезпека.
 • XIX Міжнародний виставковий форум “Технології захисту - 2021”
  технології пожежної безпеки територій, будівель та споруд, системи автоматизованого контролю стану безпеки об’єктів і оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій, цивільний захист населення, охорона праці та промислова безпека, засоби захисту та рятування.
 • XVII Міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та Безпека - 2021”
  оснащення солдата, нове (модернізоване) озброєння, військова та спецтехніка, військова авіаційна техніка та наземне обладнання, тилове забезпечення, технічні засоби охорони кордону та прикордонного контролю.

Окрім експозиції з безпеки додатково можна буде відвідати захід, який відбувається 1 раз на 2 роки:

 • XII Міжнародний авіакосмічний салон “Авіасвіт - XXI”
  обладнання для аеропортів і терміналів; системи навігації та управління польотом; модернізація та технічне обслуговування авіаційної техніки, бортове і наземне обладнання для літальних апаратів; літальні апарати всіх типів і призначень.

Для безкоштовного отримання беджу відвідувача необхідно направити в МВЦ лист з іменами, посадами та електронними адресами співробітників, які планують відвідати захід. Придбати бедж відвідувача на загальних підставах можна на нашому сайті: www.iec-expo.com.ua. За довідками звертатися за тел./факс: (044) 201-11-63; 201-11-64; e-mail: events@iec-expo.com.ua

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: