Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
02.04.2021

Вчора, 1 квітня, відбулась відкрита дискусія на тему: «Як ефективно проводити стратегічні сесії та генерувати нові ідеї»

Вчора, 1 квітня, відбулась відкрита дискусія  на тему: «Як ефективно проводити стратегічні сесії та генерувати нові ідеї»
Структурувати бізнес ідеї та доводити їх до реалізації – нелегка справа, а робити це у період невизначеності – ще важче. Але, у той самий час, це необхідність, а іноді і єдина можливість вижити для бізнесу , особливо у часи пандемії COVID-19.
 
Стратегічні сесії – потужний інструмент, який при ефективному застосуванні може допомогти прокласти новий шлях під час пандемії COVID-19, розкрити горизонти та скласти «дорожню карту» розвитку Вашого бізнесу, застосовуючи лише власні ресурси.
 
Для того, щоб поширити досвід використання цього інструменту серед представників МСБ, Харківська торгово-промислова палата, залучивши бізнес-тренера Юлій Некрасова, провела відкриту дискусію на тему: «Як ефективно проводити стратегічні сесії та генерувати нові ідеї».
 
Захід проведено в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: