Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
27.04.2021

Відбулась онлайн дискусія «Як впровадити зміни в компанії»

Відбулась онлайн дискусія «Як впровадити зміни в компанії»
У часи швидких змін та великих викликів бізнесу треба бути особливо гнучким, а команді, якщо вона бажає бути ефективною, сприймати необхідні зміни та якнайшвидше адаптуватися до них.
Для того, щоб надати можливість представникам МСБ пропрацювати ці важливі, але досить складні навички, Харківська торгово-промислова палата у рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ провела відкриту онлайн дискусію «Як впровадити зміни в компанії».
Залучений бізнес-тренер Юлій Некрасов надав слухачам глибоке та практичне розуміння щодо сприйняття змін, діагностики зовнішніх факторів і внутрішніх ресурсів та інструментів ефективного впровадження змін. Ця інформація, надана у поєднанні з психологічними аспектами типів особистостей була сприйнята слухачами вкрай охоче.
Захід організований Харківською торгово-промисловою палатою, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: