Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Колеги, нагадуємо, що вже цієї п'ятниці, 4 грудня з 9.00 до 18.00, відбудеться Бізнес-форум «Фінансові можливості для МСП»

Під час Форуму для усіх форуму буде доступний унікальний формат нетворкінгу 1:1 — ви матимете змогу познайомитися та налагодити бізнес-нетворкінг з іншими учасниками.
 
Ось детальна інструкція, як скористатися цією можливістю:
1. Зайдіть на список відвідувачів на сторінці події.
2. Оберіть цікавого співрозмовника та натисни кнопку "Призначити зустріч".
3. На сторінці відображаються тайм-слоти по 15 хвилин доступних для нетворкінгу з учасником. Памятай: лише 30% зустрічей підтверджуються взаємним інтересом. Тому відправте запити усім, хто вас зацікавив.
4. Отримайте підтвердження на зустріч від співрозмовника.
5. Не переймайтеся, якщо забудете про зустріч: система нагадає про кожну зустріч сповіщенням на сайті або на електронну пошту.
6. У призначений час віконечко для зі дзвону відкриється прямо на сайті форуму. Якщо співрозмовник підтвердив зустріч, але не приєднається до дзвінка протягом 1 хв, вам покажеться його номер телефону.
7. Не забудьте додати інформацію про себе в профіль, щоб інші учасники краще розуміли з яких питань з вами можна сконтактувати.
Нетворкінг буде доступний під час перерв на форумі, між панельними презентаціями в такий час: з 10:30 до 11:30; з 13:00 до 14:00; з 15:30 до 16:30.
 
Реєстрація на форум триває: https://2event.com/events/1861936#/
 
Хочете бути в курсі?

Отримуйте новини про останні події

    122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
    Будьте в курсі останніх новин!
    Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
    Розробка та просування сайту: