Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Україна ратифікувала Угоду щодо вільної торгівлі з Великобританією

16 грудня Верховна Рада ратифікувала угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великобританії і Північної Ірландії.

Угода передбачає встановлення безмитних тарифних квот Сполученого Королівства для 36 видів товарів, при цьому по чотирьох видах буде встановлено додаткові обсяги. У свою чергу Україною має бути встановлено тарифні квоти для трьох видів товарів і передбачено додаткові обсяги для ще двох.

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства – торговий представник України Тарас Качка, написав у Facebook, що британський парламент теж завершив процедуру ратифікації угоди і вона має набрати чинності з 1 січня.

«Угода передбачає, що мита на промислову продукцію зникають зовсім. Невеликі виключення для добрив, електроніки та автомобілів можуть (але не обов'язково будуть) обкладатися митом не більше за 1-2% протягом наступних двох років. А з 2023 року мит на промислову продукцію не буде взагалі», – написав Качка

Хочете бути в курсі?

Отримуйте новини про останні події

    122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
    Будьте в курсі останніх новин!
    Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
    Розробка та просування сайту: