Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
24.02.2021

Торгово-промислова палата України запрошує долучитися до участі в спільному засіданні Українсько-турецької торгово-промислової палати

Торгово-промислова палата України запрошує долучитися до участі в спільному засіданні Українсько-турецької торгово-промислової палати

25 лютого 2021 р. о 14:00 відбудеться засідання Українсько-турецької торгово-промислової палати.

Українсько-турецька торгово-промислова палата була заснована в 2019 році Союзом палат і товарних бірж Туреччини (TOBB) та Торгово-промисловою палатою України. Турецька сторона, а саме голова палати та її члени призначаються TOBB, а українська сторона - ТПП України. Очолює Турецьку частину двосторонньої ТПП Озер Матлі, член Ради директорів TOBB, українську частину - Сергій Савчук, Виконавчий директор Енергетичної компанії Кліар Енерджі.

Щорічні економічні саміти, спільні засідання колегій, ділові форуми, ділові зустрічі та зусилля з покращення ділових відносин між Туреччиною та Україною є основними напрямами роботи Двосторонньої торгово-промислової палати.

Формат зустрічі - онлайн.

Мова - російська/турецька - синхронний переклад

Зустріч у форматі онлайн відбудеться за допомогою системи ZOOM.

Link: https://tobb-org.zoom.us/j/94229893170?pwd=dzY2WWVpY2xwTUk5ZEFZYXlKMG54Zz09
Meeting ID: 942 2989 3170
Passcode: 641492

Українська частина Українсько-турецької торгово-промислової палати буде діяти на засадах добровільності та рівноправності учасників, є відкритою для вступу нових членів та зацікавленою у взаємовигідних партнерських відносинах з іншими організаціями та установами.

Програма засідання.

Контактна особа в Дирекції міжнародного співробітництва - Анна Любима ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com).

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: