Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Відбулася чергова зустріч з циклу «Покроковий алгоритм доведення відповідності продукції вимогам безпеки ринку ЄС і України»

Ми продовжуємо інформувати вас про значущі процеси в ході гармонізації українського законодавства з нормами права ЄС, а також в сфері технічного регулювання, стандартизації та сертифікації продукції (Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом).
В рамках циклу зустрічей «Покроковий алгоритм доведення відповідності продукції вимогам безпеки ринку ЄС і України» сьогодні, 11 листопада, провели онлайн-зустріч
 
Алгоритм оцінки відповідності продукції.
 
За час зустрічі Алла Сайпанова, сертифікований консультант з експорту та технічного регулювання, розповіла про те, як визначити процедуру відповідності продукції. Також поговорили про використання гармонізованих стандартів як презумпції відповідності, проведенні необхідних випробувань і застосування належної виробничої практики.
Попереду нас чекає ще одна зустріч «Які документи підтверджують відповідність продукції і як їх підготувати», яка відбудеться 18 листопада.
Приєднуйтесь.
 
     
Хочете бути в курсі?

Отримуйте новини про останні події

    Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
    Будьте в курсі останніх новин!
    Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
    Розробка та просування сайту: