Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
01.06.2021

Шрі-Ланка запрошує українських бізнесменів ознайомитись з інвестиційними можливостями країни

Шрі-Ланка запрошує українських бізнесменів ознайомитись з інвестиційними можливостями країни

Посольство Шрі-Ланки в Анкарі запрошує українських бізнесменів та інвесторів долучитися до інвестиційного форуму в онлайн-форматі «Шрі-Ланка – наступна гавань економічного зростання в Азії», який відбудеться з 7 по 9 червня 2021 року і буде присвячений інвестиційним можливостям у Шрі-Ланці. Організаторами форуму виступають Цейлонська торгова палата Шрі-Ланки (CCC), найстаріша і найвпливовіша торгова палата країни, спільно з Радою з інвестицій Шрі-Ланки (BOI) та Фондовою біржею Коломбо (CSE). Мета інвестиційного форуму – показати можливості, які Шрі-Ланка може запропонувати іноземним інвесторам для залучення прямих іноземних інвестицій (ПІІ) у такі пріоритетні сфери, як виробництво, будівництво, готельна індустрія і туризм, сільське господарство і харчова промисловість, інформаційні та комунікаційні технології, розміщення приватного капіталу та інвестиції в компанії, які котируються на біржі.

Триденний форум відкриє президент Шрі-Ланки Його Екселенція Готабая Раджапакса, після чого вищі урядові керівники, провідні спеціалісти у державних та приватних компаніях, світові експерти, інвестиційні банкіри та спеціалісти консалтингових компаній проводитимуть інтерактивні сесії та детальні презентації. Під час форуму потенційні та зацікавлені бізнесмени зможуть долучитися до сесій зустрічей проектів та компаній B2B. Також під час форуму буде надано вичерпну інформацію про поточні прямі іноземні інвестиції (ПІІ) та інвестиційні проекти, які наразі пропонуються іноземним інвесторам.

Використовуючи зміни в глобальному ланцюгу поставок, стратегічне розташування та комплекс заходів, спрямованих на поліпшення ділового клімату в країні, Шрі-Ланка прагне розпочати десятиліття зростання, з метою швидкого збільшення ВВП.

Реєстрація та участь у заході – безкоштовно. Реєстрація за посиланням: https://invest-srilanka.lk

Посольство Шрі-Ланки запрошує українську ділову спільноту та інвесторів приєднатися до першого та найбільшого в Азії онлайн форуму інвесторів, який допоможе зрозуміти прямі іноземні інвестиції (ПІІ) та можливості ринку капіталів в Шрі-Ланці.

Завантажити інформаційний лист про SLIF2021: https://www.chamber.lk/images/slif2021-brochure.pdf

 

Контактна особа:

Yoshitha Jayasuriya

Minister Counsellor (Commercial)

Embassy of Sri Lanka

Kirlangic Sokak No:41 GOP/Ankara

Turkey

Tel: 0312 427 10 20

Fax: 0312 427 10 26

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: