Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
23.04.2021

Запрошуємо прийняти участь у Міжнародній конференції під назвою «Туркменський килим - еталон краси»

Запрошуємо прийняти участь у Міжнародній конференції під назвою «Туркменський килим - еталон краси»

ТПП України разом з Посольством Туркменістану в Україні інформує, що з нагоди національного свята Туркменського килима, 30 травня 2021 року за допомогою відеоконференцзв'язку в Туркменістані відбудеться XXI засідання всесвітнього суспільства цінителів туркменського килима, в рамках якого пройде Міжнародна конференція під назвою «Туркменський килим - еталон краси».

Як відомо, туркменське національне мистецтво килимарства було внесено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО, що свідчить про визнання світовою спільнотою туркменського килимарства як високого мистецтва, духовної та матеріальної культури нашої країни.

У Туркменістані особлива увага приділяється розвитку мистецтва килимарства і популяризації національного бренду в усьому світі.

Важливу роль у розвитку національного килимарства і його просуванні на світових ринках відіграють сьогодні активні міжнародні культурні та торгово-економічні контакти. 

У зв'язку з цим, запрошуємо представників ділових кіл України взяти участь у відеоконференції, які цікавляться килимами ручної роботи і килимовою продукцією. У разі зацікавленості і для отримання додаткової інформації просимо зв'язатися з Департаментом міжнародного співробітництва ТПП України, контактна особа – Олена Мацієвська, тел.: +38 044 461 98 07 або Посольством Туркменістану в Україні по тел. 044 279 34 49 чи електронною поштою embassy@ambturkm.org.ua.

 

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: