Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Німецько-Українська промислово- торгівельна палата запрошує на інформаційний онлайн-захід «Баварія - країна виставок»

Німецько-Українська промислово- торгівельна палата, за дорученням Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної землі Баварія та у співпраці з Messe München GmbH, проводить інформаційний онлайн-захід «Баварія - країна виставок», який відбудеться у четвер, 15.10.2020 р., о 10:00 год. - паралельно у м. Києві та в Мюнхені - у режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom.

Мета заходу - ознайомити представників та керівників українських підприємств з можливостями участі у Мюнхенських виставках. Таке ознайомлення дасть змогу зробити ще один крок до співпраці з європейською спільнотою, ознайомить з можливостях презентації своїх продуктів та послуг на платформі виставкового комплексу «Messe München», а відвідання виставок - це шанс для знайомства з найновішими досягненнями світових промислових лідерів.

Цей захід сприятиме тіснішій співпраці для зміцнення економіки обох наших країн. Для українських учасників буде можливість познайомитись з найпопулярнішими виставками Баварії, перспективними напрямками співпраці, а також задати питання та провести невеличкі консультації за напрямками, що цікавлять українських учасників.

Запрошуємо Вас до участі у заході. Участь для українських підприємств - безкоштовна, реєстрація - за надісланими заявками. Після надсилання нам Вашої заявки і реєстрації Вас як учасника, Ви отримаєте інтернет-лінк для участі у онлайн- заході та - якщо Вас зацікавить такий формат - ми і надалі запрошуватимемо Вас на наші онлайн-заходи, які заплановані нами ще до кінця 2020 року.

Відповідальний за організаційні питання - Ткачук Олександр Дмитрович, тел. 044/ 481 33 91.

Хочете бути в курсі?

Отримуйте новини про останні події

    122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
    Будьте в курсі останніх новин!
    Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
    Розробка та просування сайту: