Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Фінансова звітність компаній

Фінансова звітність компаній — один з найбільш затребуваних та пріоритетних наборів даних для бізнесу та суспільства. Відтепер вона стала відкритою.
 
Державна податкова служба оприлюднила фінансові звіти український компаній на Єдиному порталі відкритих даних (https://data.gov.ua/.../24069422-5825-41f6-81f7-89567e5e2ac9) та на власному веб-порталі.
 
Кожен може ознайомитись з реальним фінансовим становищем компаній та розміром сплачених ними податків до бюджету.
 
Відкрита фінансова звітність допоможе українському бізнесу:
  • підвищити прозорість підписання угод з підрядниками;
  • краще оцінити розвиток своєї компанії відносно ключових конкурентів та зрозуміти свою долю ринку;
  • зменшити ризик співпраці з компаніями одноденками.
 
Фінансова звітність стала елементом інфраструктури ринкової економіки і засобом комунікації. У світовій практиці існує правило «здорового глузду», перевірене багаторічним досвідом –укладати угоди між контрагентами лише після детального вивчення їх фінансових звітів. Нерідко саме зі звітності починається перше знайомство з діяльністю підприємства (компанії), оскільки вона становить основу інформаційного забезпечення аналізу фінансового стану підприємства. На сьогодні звітність являє собою багатий матеріал для апарату управління підприємством, а також для інших організацій та установ, на адресу яких вона направляється. Звітність є важливим засобом оперативного керівництва роботою підприємства, своєрідною рекламою його діяльності, оскільки дуже часто є першим джерелом інформації про підприємство. Обліковий процес на кожному підприємстві закінчується складанням звітності на підставі об'єднання поточних даних для розрахунку економічних показників, необхідних для управління.
Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: