Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
13.04.2021

До уваги підприємців! Нові правила торгівлі з Великою Британією

До уваги підприємців! Нові правила торгівлі з Великою Британією
31 березня 2021 р. закінчився перехідний період, запроваджений у зв’язку з виходом Великої Британії зі складу Європейського Союзу.
 
З 1 квітня 2021 року експортні вантажі з України до Великої Британії повинні супроводжуватись виключно формами ветеринарних сертифікатів, які опубліковані на офіційному веб-порталі Держпродспоживслужби.
 
Водночас ввезення підконтрольних товарів із Великої Британії з 1 квітня 2021 р. можливе у разі, якщо вантажі супроводжуються:
  • погодженими двосторонніми формами ветеринарних сертифікатів, які опубліковані на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Сертифікати на імпорт в Україну» - «Велика Британія»;
  • формами міжнародних сертифікатів, затверджених наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.07.2020 р. № 1329 «Про затвердження форм міжнародних сертифікатів».
Слід зазначити, що нова система імпорту до Великої Британії продуктів, тварин, товарів та кормів (IPAFFS) замінить систему ЄС TRACES попереднього повідомлення про імпорт живих тварин, продуктів тваринного походження та продуктів високого ризику не тваринного походження (HRFNAO) до Великобританії (Англія, Уельс та Шотландія).
 
Попереднє повідомлення до IPAFFS повинні надавати британські агенти з імпорту - воно не може бути надіслане українськими експортерами. Отже, аби забезпечити подання відповідного попереднього повідомлення, вам потрібно буде забезпечити зв’язок ваших експортерів зі своїми агентами з імпорту.
 
Більш детально дізнатися інформацію про те, яким вимогам з безпечності та маркування повинні відповідати продукти харчування при імпорті до Великої Британії допоможуть аналітики Харківської ТПП:
Тел. (057) 751-99-23, (067) 571-31-21, пошта saypanova@kcci.kharkov.ua
 
 
Джерело: Держпродспоживслужба.
Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: