Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

АТВТ «Туркментурба»

АООТ «Туркментурба» є найбільшим вітчизняним виробником поліетиленових, поліпропіленових, скловолокнистих труб та сполучних деталей для потреб господарсько-питного водопостачання і каналілізаціонних систем, а також труб для крапельного зрошення. Протягом багатьох років завод займає провідні позиції у виробництві труб в Туркменістані. На сьогоднышній день завод займається розширенням асортименту випуску продукції.

Більш детальна інформація про обсяги продукції, що випускається, їх технічні характеристики, ціни, умови поставки і тд. за запитом.

У свою чергу Торгово-промислова палата Туркменістану готова надати всебічну підтримку великим оптовим покупцям і трейдерам, включаючи візову підтримку, підготовку всієї необхідної документації, включаючи сертифікати про походження товару, експортні декларації, сприяння в укладанні прямих договорів з виробниками.

Також запрошуємо виробників і постачальників взяти участь в конкурсі на поставку сировини, необхідного для АТВТ.

Контакты:

Атанепес Беллієв, начальник міжнародних відносин Торгово-промислової палати Туркменістану (+99312 398898, atanepes.wes@gmail.com).

Сердар Кепбанов, директор підприємства «Торговий дім» ТПП Туркменістану (+99312 398940),

Мурад Гуламов, начальник управління маркетингу та матеріально технічного постачання АТВ (+99312 24 48 46/44, tturba@yandex.com).

Ви обрали:
Нечего фильтровать
Хочете бути в курсі?

Отримуйте новини про останні події

Подходящих результатов не найдено.
122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: