Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
«Підвищення операційної ефективності»
Тренінг:

«Підвищення операційної ефективності»

COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ на базі Харківської торгово-промислової палати продовжує цикл заходів, які спрямовані допомогти бізнесу подолати наслідки кризи спричиненої пандемією  COVID-19.

Ми запрошуємо представників МСП на тренінг  «Підвищення операційної ефективності»Тренінг проводиться у двух форматах: онлайн та оффлайн на базі Харківської ТПП.

Впродовж двох днів ви зрозумієте, що необхідно змінити у виробництві за методологією Теорії Обмежень для збільшення прибутку на наявних потужностях.

У результаті прослуханого тренінгу ви сформуєте бачення послідовності змін у виробництві задля збільшення прибутку без додаткових інвестицій в епоху кризи COVID-19. Крім того, ви отримаєте нові знання та інструменти, а також натхнення самостійно змінити операційні бізнес-процеси та розкрити внутрішній потенціал власного виробництва.

Тренінг проводить партнер та керівник практики Теорії обмежень в Apple Consulting®, автор майстер-класів, бізнес-рингів, керівник,автор і викладач бізнес-курсу - єдиної в Україні комплексної програми з вивчення Теорії обмежень «Справа не в везінні» - Андрій Колотов.

Програма тренінгу.

Дата: 11-12 травня 2021р.

Час: 10.00-17.30

Місце: Харківська ТПП

 

 

Реєстрація https://forms.gle/G4LaHAh6R53NgGrdA

 

Захід організований Харківською торгово-промисловою палатою, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Захід відбудеться:
11 - 12 Травня 2021 (с 10:00 до 17:30)
Поспішайте записатися!

До найближчого семінару залишилося:

Залиште заявку на участь
Вартість участі:

Безкоштовно завдяки спільному фінансуванню уряду Федеративної Республіки Німеччини та Європейським Союзом та підтримці GIZ.

Місце проведення заходу

Конференц-зал Харківської торгово-промислової палати

(пр. Московський, 122б, м. «Завод ім.Малишева»)

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: