Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
«5 ефективних стратегій переговорів»
Онлайн-тренінг:

«5 ефективних стратегій переговорів»

Переговорний процес з партнером завжди викликає труднощі. Для успішної угоди в ході переговорів необхідно вміти аналізувати співрозмовника, адже від цього залежить ваша стратегія. Обравши влучний стиль та стратегію в ході переговорів можна узгодити з партнером ті умови, які вигідні саме вам.

В часи кризи, спричиненої пандемією COVID-19, переговорний процес ускладнений ще й тим, що він відбувається онлайн, тому проаналізувати партнера стає значно складніше.

Для покращення навичок ведення переговорів, моделювання техніки та алгоритму переговорів, вибору стратегії переговорів COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА, створена на базі Харківської ТПП, запрошує представників малого та середнього бізнесу на майстер-клас  «5 ефективних стратегій переговорів».

В ході майстер-класу ви дізнаєтеся про:

  • види переговорних стратегій ;
  • позиційну стратегію (жорсткі переговори);
  • принципову стратегію (гарвардський метод);
  • позиції та інтереси сторін в переговорах;
  • багатокутні інтереси в переговорах;
  • алгоритм підготовки до переговорів;
  • техніки та прийоми для ефективного ведення переговорів 

 

Майстер-клас проводить Світлана Насирова сертифікований бізнес-тренер, ведуча стратегічних та  командних сесій, PHD, доктор філософії в галузі адміністративного менеджменту, бізнес-консультант з маркетингу та розвитку бізнесу, керівник асоціації консультантів для бізнесу  АКБ.

Дата 07 червня 2021 р.

Час: 10.00-13.00

Формат: ОНЛАЙН Zoom-конференція

Реєстрація https://forms.gle/CBhKnDyaWdT6XU4K7

Захід організований Харківською торгово-промисловою палатою, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 

Виникли питання?
Телефонуйте +38 (057) 751-99-46, +38 (057) 714-96-89
або пишіть: ves@kcci.kharkov.ua
Контактні особи – Анастасія, Тетяна

Захід відбудеться:
07 - 07 Червня 2021 (с 10:00 до 13:00)
Поспішайте записатися!

До найближчого семінару залишилося:

Залиште заявку на участь
Захід проводять:
Світлана Насирова
Світлана Насирова

Сертифікований бізнес-тренер, ведуча стратегічних та  командних сесій, PHD, доктор філософії в галузі адмінистративного менеджменту, бізнес-консультант з маркетингу та розвитку бізнесу, керівник ассоциації консультантів для бізнесу  АКБ

Вартість участі:

Безкоштовно завдяки спільному фінансуванню уряду Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом та підтримці GIZ.

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: