(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
Заходи ХТПП Виставки ХТПП Навчання Міжнародні виставки
Тренінг: «Управління проектами для консультантів»
«Управління проектами для консультантів»

Серія тренінгів «Розвивайте свій консалтинговий бізнес», розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку, – набір навчальних курсів, які передбачають оволодіння найважливішими навичками та ознайомлення з ресурсами й методами для ефективної та результативної консалтингової діяльності. Здобуті знання допоможуть успішно реалізовувати консалтинговій проекти.

Запрошуємо представників консалтингових компаній та індивідуальних консультантів на тренінг «Управління проектами для консультантів». Від вибору правильних інструментів проектного управління до їх ефективного застосування: дізнайтеся, як управляти консультаційними проектами, які методи консалтингу для управління проектами треба застосовувати. Цей практичний чотириденний курс орієнтований на формування оптимальної моделі управління консультаційним проектом допоможе забезпечити довгострокові результати, які відповідають вашим очікуванням.

Курс допоможе :

  • Зрозуміти як застосувати принципи й найкращі практики проектного управління у консалтингу.
  • Поліпшити ваші знання й навички застосування цих практик на всіх фазах управління проектами від ініціації через планування, виконання, моніторинг і контроль до закриття.
  • Ознайомитися з інструментами для визначення вмісту типового консультаційного проекту, створення плану проекту, оцінки і управління ризиками, розробки розкладу, бюджетування та управління витратами, контролю і управління змінами. Розробити свої інструменти для подібних задач.
  • Оцінити і надійно спланувати обсяг робіт, тривалість і вартість проекту.
  • Опанувати методи управління ризиками і стратегії зниження негативу.
  • Вести проектну групу і успішно контролювати виконання проекту.

 

Для кого цей тренінг:

Буде корисний професійним консультантам, керівникам або аналітикам консультаційного проекту, які зацікавлені в зростанні й розвитку своєї компетенції з управління проектами. Сфери консультування можуть бути дуже різноманітні: стратегія, маркетинг, IT, операційний консалтинг, організаційний консалтинг, управління фінансами, управління якістю, ресурсо-, енерго- ефективність, охорона навколишнього середовища, інженерне проектування, архітектура і дизайн.

Тренінг відбудеться 1-4 жовтня 2019 року в м. Харків у конференц-залі Харківської торгово-промислової палати (пр. Московський, 122Б, ст.м. Завод ім. Малишева, Харків).

Пільгова вартість участі у тренінгу «Управління проектами для консультантів» складає 6000 гривень за одного учасника. У вартість навчання входять роздаткові навчальні матеріали, а також легкі сніданки, перерви на каву, обіди. Курс викладається російською мовою.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-заявку за посиланням https://form.jotformeu.com/92161157723354 не пізніше 25 вересня 2019 р. Поспішайте реєструватися, кількість місць обмежена.

 

Тренінг читатиме:

Володимир Чернявський – консультант з управління з більш ніж 20-річним досвідом, директор консалтингової компанії «Бізнес Редизайн Груп», член міжнародної асоціації консультантів PDP Інституту організаційного і соціального розвитку (Бельгія), директор корпоративних програм і викладач Стокгольмської школи економіки, засновник Пітерської школи консалтингу.

Основні компетенції: розвиток інструментів управління в проектах розвитку і управління змінами. Реалізація консультаційних і тренінгових програм з організаційних змін в компанії. Розробка і проведення корпоративних програм, тренінгів для топ-менеджменту, власників компаній і консультантів.

Володимир реалізував понад 70 консультаційних проектів в галузях стратегічного менеджменту, впровадження проектного управління, управління процесами, управління персоналом.

 

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту kharkiv@bisc.org.ua або телефонуйте за номером +38 050 305-03-86.

Оплата
Место проведения
Дата заходу:
Оставьте заявку на участь
Мероприятие состоится:
01-04 Жовтня 2019
(с 09:00 до 18:00)
Торопитесь записаться! До ближайшего семинара осталось:
Вартість участі:

Пільгова вартість участі складає 6000 гривень за одного учасника.

У вартість навчання входять роздаткові навчальні матеріали, а також легкі сніданки, перерви на каву, обіди.

Курс викладається російською мовою.

Место проведения мероприятия

Конференц-зала Харківської ТПП

(просп. Московський,122Б)

Кількість місць обмежена! Поспішайте зареєструватися!
Зареєструватися