Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
«Ефективні продажі в умовах кризи»
Онлайн-тренінг:

«Ефективні продажі в умовах кризи»

Продаж – це основний інструмент монетизації бізнесу. Під час кризи, спричиненої пандемією COVID-19, продаж повинен бути із застосуванням найсучасніших каналів, методик та алгоритмів.

Окрім того, що продукція чи товар повинні бути найвищої якості, механізм реалізації також необхідно удосконалювати та приводити у відповідність до сучасних ринкових трендів. Криза нанесла потужний удар по світовим економікам, але бізнес все ж тримається.

Для удосконалення механізмів продажу  та для спрощення пошуку каналів реалізації БІЗНЕС-КЛІНІКА COVID-19 створена на базі Харківської ТПП запрошує вас на онлайн-тренінг «Ефективні продажі в умовах кризи».

В ході роботи з Світланою Насировою ви дізнаєтеся про:

  • специфіку продажу на b2b ринках;
  • стратегічний продаж – від комерційної пропозиції до контракту;
  • особливості переговорів через переписку;
  • лайфхаки та базові правила продажу в переписці.

 

Дата 19 травня 2021р.

Час 10.00-13.00

Місце Online на платформі ZOOM.

Реєстрація https://forms.gle/M4W1qJY22vqm2FNs7

Захід організований Харківською торгово-промисловою палатою, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 

Захід відбудеться:
19 - 19 Травня 2021 (с 10:00 до 13:00)
Поспішайте записатися!

До найближчого семінару залишилося:

Залиште заявку на участь
Захід проводять:
Світлана Насирова
Світлана Насирова

Сертифікований бізнес-тренер, ведуча стратегічних та  командних сесій, PHD, доктор філософії в галузі адмінистративного менеджменту, бізнес-консультант з маркетингу та розвитку бізнесу, керівник ассоциації консультантів для бізнесу  АКБ

Вартість участі:

Безкоштовно завдяки спільному фінансуванню уряду Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом та підтримці GIZ.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: