Шановні клієнти! Консультаційну підтримку та послуги від наших фахівців можна отримати за наступними телефонами:
загальні питання, експорт, логістика
юридичні питання, форс-мажор
торгова марка, штрих-коди
інвентаризація товарно-матеріальних цінностей
відкриття бізнесу, закриття бізнесу
оформлення сертифікатів про походження товарів
товарознавча передвантажувальна експертиза
визначення кодів УКТЗЕД, експортний контроль
кадрові питання в умовах військового стану
бухгалтерський облік та оподаткування
цінові довідки та оцінка майна
переклад документів
фіксація пошкоджень рухомого, нерухомого майна для компенсації чи списання, підтвердження для банків, партнерів чи інших організацій
Посольство України у Сполучених Штатах Америки інформує, що порядок проведення державних закупівель установами федерального уряду США регулюється Законом про державні закупівлі США («Buy American Асі». BAA). Відповідно до цього закону, уряд США в рамках здійснення закупівель товарів і послуг для своїх потреб зобов’язаний надавати перевагу товарам і послугам американського походження (включаючи сировину і матеріали).
Подібні вимоги також існують і на закупівлю товарів і послуг третіми сторонами, якщо такі закупівлі здійснюються за рахунок коштів федерального бюджету.
З урахуванням нерівноправних умов конкурентної боротьби на американському ринку українські компанії для участі в тендерах для потреб урядових структур США могли б створювати окремі юридичні особи за законодавством США які представлятимуть їхні інтереси або встановлювати партнерські стосунки з американськими компаніями і, відповідно, діяти через посередників для отримання субконтрактів на реалізацію держзамовлень.
Актуальна інформація про міжнародні тендери, які, зокрема, оголошено за проектами міжнародних фінансових організацій, у тому числі установ групи Світового банку, міститься на:
- веб-порталі: http://www.dgmarket.com/ американської компанії «Development Gateway. Inc.», на якому можна отримати (після реєстрації) безкоштовний доступ до частини ресурсів порталу. Отримання повного доступу до інформації на цьому веб-порталі вимагає сплати на щорічній основі внеску у розмірі 440 дол. США;
- веб-порталі ООН «Development Business» (http://wwv.devbusiness.com). Починаючи з 1978 року, проект «Development Business», тісно співпрацюючи з низкою міжнародних фінансових організацій та урядами різних країн, спеціалізується на наданні інформації щодо міжнародних тендерів, міжнародного консалтингу, укладання комерційних контрактів та експортних можливостей в усьому світі. Доступ до інформації на цьому ресурсі передбачає щорічну плату в сумі 590 дол. США.
За інформацією Посольства, однією з можливостей сприяння підвищенню рівня обізнаності українських компаній стосовно існуючих міжнародних тендерних процедур, які оголошуються міжнародними тендерними організаціями, є проведення за підтримки регіонального представництва Світового банку у м. Київ тематичних круглих столів, бізнес-семінарів тощо.