Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
08.12.2015

Запрошуємо на українсько-кіпрський бізнес-форум

Запрошуємо на українсько-кіпрський бізнес-форум

Торгово-промислова палата України інформує, що 11 грудня 2015 р. в ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зал) відбудеться зустріч представників українських ділових кіл з Президентом Республіки Кіпр Нікосом Анастасіадісом, що прибуває до України з офіційним візитом, а також українсько-кіпрський бізнес-форум.

Під час зустрічі будуть обговорюватися питання двостороннього торгово-економічного співробітництва кіпрських та українських компаній, привабливості інвестиційного клімату Кіпру, сфери взаємовигідного співробітництва тощо.

За інформацією Міністерства закордонних справ України, найважливішими статтями українського експорту до Кіпру є товари сільськогосподарського призначення, металопродукція, чорні метали та вироби з них, нафта і нафтопродукти. Традиційними статтями кіпрського експорту в Україну є цитрусові, а також надання юридичних та консалтингових послуг з міжнародного податкового планування.

Початок заходу - о 9.00, початок реєстрації - з 8.00. Вартість участі у заході складає 480 гривень, для підприємств-членів ТПП України - 360 грн., включаючи ПДВ. У разі участі від однієї компанії кількох учасників для 2-го учасника надається знижка 25%, для інших - 50%. Участь для представників системи ТПП України - безкоштовна.

Зацікавленим українським компаніям пропонується також можливість виступити партнером заходу. Вартість партнерського пакету складає 3.000 грн. разом з ПДВ і включає можливість розміщення іміджевого баннеру компанії біля стійки реєстрації, включення рекламних матеріалів компанії до роздаткового пакету, розміщення рекламно-інформаційного матеріалу про компанію у журналі ТПП України «Діловий вісник» та ін.

У разі зацікавленості просимо повідомити про прийняте рішення ТПП України та не пізніше 8.12. 2015р. надіслати анкету - заявку на участь.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у зв’язку із участю у зустрічі Президента Республіки Кіпр попередня реєстрація є обов’язковою, також необхідно мати при собі паспорт для проходження пропускного контролю.

Довідки за тел.: (044) 278-09-30, тел./факс: (044) 279-44-56 (Департамент міжнародного співробітництва).

Додаток: Список кіпрської бізнес-делегації

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: