Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
23.09.2016

Запрошуємо на українсько-сербський бізнес-форум

Запрошуємо на українсько-сербський бізнес-форум

Торгово-промислова палата України інформує, що 6-7 жовтня 2016 року в рамках візиту в Україну делегації представників ділових кіл Республіки Сербія у Торгово-промисловій палаті України (вул. Велика Житомирська, буд.ЗЗ, конференц-зала, 4-й поверх) спільно з Українською Спілкою Підприємців і промисловців (УСПП) за сприяння Посольства України в Республіці Сербія буде проведено українсько-сербський бізнес-форум за участю українських і сербських підприємців та бізнесменів. Сербську делегацію очолює президент Торгово- промислової палати Сербії Марко Чадеж.

У складі сербської делегації представники компаній, заінтересовані встановити зв'язки з українськими представниками таких галузей:

сільське господарство, харчова промисловість, АПК (обладнання для АПК), сантехніка (обладнання для ванних кімнат), електроенергетика, автоперевезення вантажів, інформаційні технології, металургія, комунальна техніка, послуги з ремонту моторів та іншого обладнання, телекомунікації, виробництво взуття тощо.

Бізнес-форум відбудеться 6 жовтня 2016 р. в ТПП України.

Початок заходу - о 14.00 год., реєстрація - з 13.30 год.

Робоча мова форуму-російська, англійська.

Участь безкоштовна.

В разі зацікавленості просимо до 3 жовтня 2016 р. підтвердити Вашу участь, надіславши до Департаменту міжнародного співробітництва (bea-ier@ucci.orq.ua). факс: (044) 279-4456, заповнену анкету учасника (бажано російською та англійською мовами).

За додатковою інформацією звертайтесь до Департаменту міжнародного співробітництва ТПП України за телефонами.: (044) 279-44 56, 279-64-06.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: