Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
22.09.2016

Запрошуємо на українсько-казахстанський бізнес-форум

Запрошуємо на українсько-казахстанський бізнес-форум

Українсько-казахстанський бізнес-форум

проводитиметься 4 жовтня 2016 р. у м. Київ

Захід відбудеться за організаційної підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні, за участі Торгово-промислової палати України разом з AT “Національне агентство з експорту та інвестицій “KAZNEX INVEST”.

Місце проведення: Premier Palace Hotel (зал «Софиевский Гранд Холл»)

Адреса: м. Київ, бул. Т. Шевченка / ул. Пушкінська, 5-7/29

Початок: о 10.00 год. (реєстрація учасників - з 9.30)

Проект програми.

Склад казахстанської делегації включає представників фірм, що виробляють різні види промислової продукції, а саме: теплоізоляційні та паливно-мастильні матеріали, харчові продукти (олії, вина, сухе кобиляче молоко, мука, мед), електротехнічна (світлодіодна продукція, трансформатори, акумулятори, однофазні лічильники), хімічна (аміак, амселітра), запчастини для оргтехніки, банківські смарт- термінали, медича продукція (комплекти одноразового одягу, пробірок, голок, маски, бахіли), феросплави та алюмінієві профілі, металоконструкції, обладнання для оснащення доріг, погружні водяні насоси для свердловин, килими та килимові вироби.

Водночас казахстанська сторона висловила заінтересованість встановити контакти та розвивати співробітництво з українськими представниками такого бізнесу: торгівельні компані - дистриб’ютори, власники торгівельних мереж, ресторатори; дистриб’юторські фармацевтичні компанії; банки, оператори мобільного зв’язку, медичні установи; будівельні компанії, енергетичні компанії, металургійні підприємства тощо.

За більш детальною інформацією звертатися до Департаменту міжнародного співробітництва ТПП України (тел.: (044) 494 03 97, 2780930.

У разі позитивного рішення щодо участі просимо надіслати заповнену анкету-заявку на адресу e-mail: zea-ier@ucci.org.ua. bea-ier@ucci.org.ua.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: