Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
28.09.2016

ТПП України запрошує до участі!

ТПП України запрошує до участі!

24 - 25 листопада 2016 р. Торгово-промисловою палатою України заплановано проведення

Другої міжнародної торгово-промислової конференції на тему:

«Зони вільної торгівлі: можливості та виклики для України та партнерів».

Потенційні учасники Конференції: представники українського та іноземного бізнесу, Торгово-промислових палат країн ЄС, Канади, СНД, ГУАМ, органів державної влади України, провідні експерти у сфері фінансової, інвестиційної діяльності тощо.

У рамках Конференції пропонується обговорити положення чинних угод України про вільну торгівлю, а також стан змін в економічній, митно-фіскальній, промисловій та інвестиційній сферах, питання інформаційної підтримки експорту, розвитку індустріальних парків та запровадження механізму державно-приватного партнерства (проект програми).

Відповідно до проекту програми Конференції передбачено проведення гала-сесії на тему: «Діалог Уряду В. Гройсмана з бізнесом: що зробили та що мають зробити?» за участі Прем'єр- міністра України В.Б. Гройсмана, інших представників Уряду, Верховної Ради, а також проведення інших панельних дискусій і круглих столів.

Реєстрація учасників конференції Департаментом з питань експортної діяльності та консалтингу ТПП України за тел. (044) 586 40 15, ел. пошта: gtv-sem@uссі.оrg.ua, mav-sem@uссі.оrg.ua.

 

 

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: