Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
25.05.2016

ТПП України запрошує до участі у Першому Турецько-Українському промисловому форумі

ТПП України запрошує до участі у Першому Турецько-Українському промисловому форумі

Запрошуємо прийняти участь у
Першому Турецько-Українському промисловому форумі

З 31 травня по 04 червня 2016 р. відбудеться Перший Турецько-Український промисловий форум. Захід пройде у м. Коджаелі (100 км. від м. Стамбул, Туреччина) в готелі Izmit Hilton.

Форум організовано спільними зусиллями Міжнародної спілки бізнесменів України та Туреччини (TUID), Торгово-промислової палати України, Торгової палати міста Коджаелі та асоціації ЕкоАвразія.

У Форумі з Турецької сторони братимуть участь високі офіційні особи, зокрема, Міністр науки, промисловості та технологій, заступник Держсекретаря Міністерства економіки, Генеральний секретар Парламентської Асамблеї ОЧЕС, депутати Парламенту Туреччини від м. Коджаелі, Президент TUID, Президент Торгової палати Коджаелі та інші. У заході братиме участь також і Посол України в Туреччині.

Під час Форуму учасники матимуть можливість отримати інформацію щодо особливостей ведення бізнесу в Туреччині та Україні, провести переговори у двосторонньому форматі. Програмою передбачені візити в промислові, технічні та вільні зони, а також презентація масштабних проектів.

Цей захід сприятиме подальшому розвитку взаємовигідного співробітництва між українськими та турецькими суб’єктами господарювання в різних галузях економіки і тому ТПП України рекомендує взяти у ньому участь.

Принагідно інформуємо, що всі витрати українських учасників, покриватимуться організаційним комітетом Форуму, за винятком авіаквитків та організаційного внеску у розмірі 40 дол. США, який перераховується на рахунок ТПП України. Крім цього, Палата має можливість організувати авіапереліт за пільговим тарифом

З організаційних питань прохання звертатися до Департаменту міжнародного співробітництва ТПП України, за контактами: тел.: 044 494 03 97; 279 64 06.

Заявки надсилати на e-mail: bea-ier@ucci.org.ua; szi-krf@ucci.org.ua.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: