Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
25.05.2016

Запрошуємо на 27 Харбінський міжнародний торгівельно-економичний ярмарок

Запрошуємо на 27 Харбінський міжнародний торгівельно-економичний ярмарок

Запрошуємо прийняти участь у
27 Харбінському міжнародному торгівельно-економічному ярмарку,

який буде проходити з 15 по 17 червня ц.р. у м. Харбін (КНР). Ярмарок входить до 10 найпотужніших щорічних виставкових заходів Китаю.

Основним акцентом цьогорічного ярмарку є співробітництво з країнами-учасниками китайського міжнародного проекту «Один пояс, один шлях», серед яких є Україна. Робота павільііонів, секцій і засідань охоплюватиме такі актуальні для української держави напрями як розвиток нових стратегічних галузей {зокрема, зварювальна техніка, лазерний зв'язок, радіолокація і навігація, інтелектуальне обладнання), співробітництво у сфері науково-технічних інновацій (нові матеріали, високоефективне енергозбереження, біоінженерія, сучасна медицина тощо), транскордонна Інтернет-торгівля та багато інших.

Беручи до уваги запрошення Голови Народного уряду провінції Хейлунцзян щодо участі керівництва Харківської області і її ділової делегації у Харбінському ярмарку, а також підтримку канцелярій іноземних справ провінції та міста Харбін щодо формування широкого представництва України на зазначеному заході і проведення окремого українського заходу, Посольство України в КНР опрацювало із китайською стороною попередню програму участі в ньому української делегації, якою, зокрема, передбачено позиціонування Харківщини як головного регіонального партнера провінції Хейлунцзян.

Анкета української делегації та пояснення до Анкети.

У разі зацікавленості з боку підприємств Харківщини взяти участь у заході та за додатковою інформацією просимо звертатись до Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА.

Контактна особа: Грановський Микола Володимирович - заступник начальника управління зовнішньоекономічних зв’язків та міжнародних відносин, тел.: +38 057 715-72-50, е-шаіі: china_ukraine_2016@ukr.net

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: