Вгору

ПРАЦЮЄМО В ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ

Шановні клієнти! Консультаційну підтримку та послуги від наших фахівців можна отримати за наступними телефонами:

загальні питання, експорт, логістика

- 095 399 09 14

юридичні питання, форс-мажор

- 050 301 36 36 - 050 312 84 04

торгова марка, штрих-коди

- 050 312 84 04

інвентаризація товарно-матеріальних цінностей

- 050 305 77 80

відкриття бізнесу, закриття бізнесу

- 073 511 00 09

оформлення сертифікатів про походження товарів

- 050 406 88 82

товарознавча передвантажувальна експертиза

- 050 305 77 80

визначення кодів УКТЗЕД, експортний контроль

- 050 405 09 80

кадрові питання в умовах військового стану

- 050 145 21 95

бухгалтерський облік та оподаткування

- 050 407 70 08

цінові довідки та оцінка майна

- 050 405 09 80

переклад документів

- 099 470 17 15 - 093 771 64 66

фіксація пошкоджень рухомого, нерухомого майна для компенсації чи списання, підтвердження для банків, партнерів чи інших організацій

- 050 305 77 80

01.06.2016

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з представниками вітчизняних компаній

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з представниками вітчизняних компаній

ПРЕМ'ЄР ТА ПРЕДСТАВНИКИ БІЗНЕСУ ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАДОВОЛЕНИМИ
ВЗАЄМНИМ ДІАЛОГОМ

       За ініціативи ТПП України прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з представниками вітчизняних компаній для обговорення актуальних питань бізнесу. «В цілому, я задоволений відвертістю розмови», - зазначив він після закінчення зустрічі.

      Володимир Гройсман закликав представників вітчизняних підприємств до співпраці у напрацюванні потрібних рішень щодо проблем національної економіки. «Ми повністю готові до якісного і спільного діалогу», - зазначив він.

     «Ми задоволені сьогоднішньою зустріччю, адже за останні роки це перша плідна конкретна зустріч саме з українським бізнесом. Попередній Уряд приділяв більше уваги підприємствам із іноземним капіталом, зустрічався з імпортерами. Ми з повагою ставимося до зарубіжного бізнесу, який працює в Україні, але основою економіки нашої держави є українські підприємства, українські експортери. Прем'єр був дуже відвертий, інколи навіть різкий в своїх оцінках. Підприємці задоволені конкретною розмовою тому, що із деяких питань прем'єр прямо на місці давав доручення міністрам для вирішення проблем, приймалися конкретні рішення. Бізнес в своїх виступах орієнтувався не на вирішення якихось приватних питань. Це була розмова про вирішення нагальних питань всієї країни. Мова йшла про конкретні пропозиції в сфері IT-технологій, ринку алкоголю та тютюну, який на сьогодні є фінансово об'ємним, експорту волоських горіхів, деревини тощо. Ми б хотіли продовжити діалог і попередньо домовилися з прем'єром зустрітися в листопаді, на торгово-промисловій конференції ТПП України, де підіб'ємо підсумки зробленого, того, про що говорили сьогодні, та продумаємо, як рухатися далі, що робити для того, аби економіка України розвивалася ще краще», - підкреслив Михайло Непран, перший віце-президент ТПП України.

       Кабінет Міністрів налаштований на прозору ефективну взаємодію з бізнесом та прагне створити рівні умови, що сприятимуть поліпшенню бізнес-клімату та відновленню економічного зростання у країні.

       «Кабінет Міністрів абсолютно повністю налаштований на прозору ефективну взаємодію з бізнесом. Ми хочемо створити належні умови та процедури. Ми не сприймаємо будь-яких преференцій, але розуміємо, що дуже багато потрібно зробити і змінити, щоби зробити рівні правила, побудувати ефективну державну політику і дати можливість вам повною мірою реалізувати плани, які ви маєте: розвивати бізнес, власну продукцію, робити нові відкриття, створювати належний рівень послуг. Фактично, ви є двигуном розвитку нашої країни», - заявив Володимир Гройсман. За його словами, бізнес в Україні завжди знаходився в умовах невизначеності, тиску, недостатніх фінансових ресурсів та був об'єктом щоденної корупції, до чого призводить надмірна зарегульованість. Крім того, в Україні процвітає нелегальний бізнес, зауважив Голова Уряду.

      «Наше завдання - змінити ситуацію», - зазначив він. Прем'єр-міністр поінформував, що на позачерговому засіданні у п'ятницю Уряд затвердив План пріоритетних кроків до кінця року, що зокрема передбачає одним з головних пріоритетів створення сприятливого бізнес-клімату.

     «У нас є два ключові завдання: забезпечити макроекономічну стабілізацію і відновити економічне зростання. Далі побудувати ефективну і успішну соціальну політику», - наголосив він.

     Зокрема, за його словами, на часі проведення податкової реформи, що має бути прозорою та прогнозованою.

    «Сьогодні Україна потребує зрозумілої податкової системи, система має бути абсолютно прогнозованою, сталою. І хоча б 3-5 роки не маємо вносити будь-яких змін», - зауважив Володимир Гройсман.

       При цьому Голова Уряду наголосив на неприпустимості зловживань контролюючими, зокрема податковими, органами.
Також потрібно завершити реформу Державної фіскальної служби. Так, запланована оптимізація системи та скорочення її працівників до 40 тис. осіб.

      Володимир Гройсман зазначив, що вже є декілька законопроектів щодо врегулювання цього питання та висловив сподівання, що улітку дискусія щодо цієї реформи завершиться.

     Коментуючи кроки щодо сприяння інвестуванню, Голова Уряду наголосив на доцільності створення офісу із залучення інвестицій та системи супроводження, а також розвитку системи індустріальних парків.

     Також Уряд продовжить реформу української митниці, дерегуляцію, поступ у напрямку забезпечення публічної приватизації державних підприємств та конкурсне призначення їх керівництва. Зокрема, він нагадав, що напередодні Уряд прийняв рішення щодо початку підготовки до аукціону для приватизації Одеського припортового заводу та призначення керівництва державних підприємств ПАТ «Укрзалізниця» та «Укрпошта».

     Серед інших завдань Уряду: підтримка українського експорту, земельна реформа, продовження реформи державних закупівель.

Прес-служба ТПП України


122 Б, пр. Героїв Харкова (колиш. Московський), м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: