Шановні клієнти! Консультаційну підтримку та послуги від наших фахівців можна отримати за наступними телефонами:
загальні питання, експорт, логістика
юридичні питання, форс-мажор
торгова марка, штрих-коди
інвентаризація товарно-матеріальних цінностей
відкриття бізнесу, закриття бізнесу
оформлення сертифікатів про походження товарів
товарознавча передвантажувальна експертиза
визначення кодів УКТЗЕД, експортний контроль
кадрові питання в умовах військового стану
бухгалтерський облік та оподаткування
цінові довідки та оцінка майна
переклад документів
фіксація пошкоджень рухомого, нерухомого майна для компенсації чи списання, підтвердження для банків, партнерів чи інших організацій
Вітаємо Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»
з включенням до списку номінантів Державної премії у галузі освіти 2018 року.
Науковці НУА представили на розгляд Комітету свою працю на тему «Історія освіти Харківщини в особах». Пишаємося нашими колегами та їх науковими досягненнями, завдяки яким усі небайдужі харків’яни матимуть можливість дізнатися про відомих педагогів нашого регіону у минулому. Адже, ті, що знають та поважають власну історію, заслуговують поваги і самі.
Державна премія у галузі освіти присуджується з 2011 року за видатні досягнення в освітній сфері за номінаціями: дошкільна і позашкільна освіта, загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта, наукові досягнення в галузі освіти.
Детальніше про представлені на премію роботи можна дізнатись за посиланням: http://nua.kharkov.ua/index.php/2011-04-11-17-43-58/2011-08-17-16-05-46/11677-2018-03-27-12-19-53
Колективна робота Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» «Історія освіти Харківщини в особах» виконувалася в межах комплексної науково-дослідної теми «Історія розвитку освіти в Україні» (державний реєстраційний номер 0116U006528) протягом 1992–2017 рр.
Головна мета – утвердження високого авторитету вітчизняної науки в галузі освіти у світі за допомогою поширення результатів наукового аналізу матеріалів, присвячених відомим громадським діячам, просвітителям, організаторам освіти, викладачам, які зробили значний внесок у розвиток освіти й науки на Харківщині (XVIII – початок XIX століття). Результати досліджень опубліковано в монографіях і наукових збірках, у яких висвітлено досвід роботи багатьох поколінь педагогів, що може бути використаний у процесі реформування вищої освіти.
Результатом пошуково-дослідної роботи, що здійснювалася за ініціативою та під керівництвом лідера наукової школи – доктора історичних наук, професора К.В. Астахової, стало видання комплексу праць (різних за спрямованням і тиражем), до яких належать монографії та нариси: «Выдающиеся педагоги высшей школы города Харькова» (1998 р. 736 с.); «Учитель, перед именем твоим...» (4 частини: 1999 р., 262 с.; 2000 р., 288 с.; 2001 р., 348 с.; 2004 р., 204 с.); Багалій Д.І. Вибрані праці (5 томів у 6 книгах – 1999–2008 рр., загальний обсяг – понад 4,5 тисяч сторінок); «Служение Отечеству и долгу. Очерки о жизни и деятельности ректоров харьковских вузов (1805–2004 гг.) 2004. – 748 с.;«На алтарь призвания. Очерки о педагогических династіях Харьковщины» (2010 р., 564 с.); «Ученики об Учителе : очерки о научно-педагогической и общественной деятельности доктора исторических наук, профессора, первого ректора Харьковского гуманитарного университета «Народная украинская академия» Валентины Илларионовны Астаховой (к 80-летию со дня рождения) (2015 р., 463 с.); Академическая среда второй половины ХХ века: харьковский контекст : сборник эссе (2018 р., 325 с.). Складовою проекту є шість науково-просвітницьких документальних фільмів про досвід кращих вчителів та викладачів міста Харкова (усі фільми було представлено на обласному телебаченні).
Наукова значущість зазначеного комплексу полягає у вивченні, узагальненні та оприлюдненні унікального досвіду творчої, новаторської діяльності викладачів Харківського регіону; у піднесенні ролі особистості Вчителя, у розвитку освіти та держави в цілому. Упроваджено в науковий обіг, опубліковано багато архівних матеріалів, документів, спогадів, що дають яскраве уявлення про розвиток освіти на Харківщині, діяльність видатних педагогів, науковців, організаторів просвітництва. Переважна більшість наданих у публікаціях матеріалів ніколи раніше не використовувалась істориками освіти.
Інформація щодо номінування розміщена на сайті Міністерства освіти та науки України (https://mon.gov.ua/ua/news/komitet-z-derzhavnoyi-premiyi-ukrayini-v-galuzi-osviti-povidomlyaye), опублікована в газеті «ОсвітаУкраїни» (26.03.2018, С. 10-13).