Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
10.05.2018

Семінар «Роль місцевої влади у підтримці промислового переходу»

Семінар «Роль місцевої влади у підтримці промислового переходу»

Шановні колеги,

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі ОЕСР «Роль місцевої влади у підтримці промислового переходу», який відбудеться в четвер, 17 травня 2018 року в готелі Reikartz в Харкові.  Цей семінар проводиться в рамках проекту ОЕСР «Підтримка децентралізації в Україні», який отримує фінансову підтримку Європейського Союзу, урядів Чехії, Фландрії (Бельгія) та Польщі. У додатку Ви зможете знайти оновлену програму семінару.

 

На семінарі буде обговорено можливості та стратегії, які регіони, що переживають процес промислового переходу, можуть використати для сприяння створенню робочих місць та місцевому розвитку. Метою є допомогти місцевим урядам краще зрозуміти, як управляти технологічними змінами та деіндустріалізацією, а також визначити прогалини у своїх поточних підходах до управління промисловим переходом. Учасники обговорюватимуть політику та інструменти, які місцеві органи влади мають у своєму розпорядженні для підвищення зайнятості, розвитку перспективних можливостей для створення робочих місць та розширення інноваційних стратегій для поширення нових технологій та ідей. Особливу увагу буде приділено управлінню цим процесом завдяки активному залученню приватного сектору та громадянського суспільства.

 

Участь безкоштовна, але реєстрація є обов'язковою. Якщо Ви бажаєте взяти участь, будь ласка, відправте свої повні контактні дані нашому місцевому консультанту ОЕСР в Україні, паном Михайлом Семчуком (mykhailo.semchuk78@gmail.com), до Понеділок, 14 травня 2018 року.

 

Програма українською

Програма англійською

 

 

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: