Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
07.08.2019

Апостиль

Апостиль

Ви плануєте навчання за кордоном? Шукаєте перспективну роботу за межами України?

Тоді Вам обов'язково потрібно підготувати повний пакет документів, які мають юридичну силу за кордоном. Для цього необхідно пройти процедуру апостилювання.

Апостилізація – це процес легалізації того чи іншого документа для його подальшої подачі в представництво іншої країни.

Іншими словами проставити штамп апостилю на документі. Цей штамп і буде свідчити про автентичність відбитку печатки або штампа, а також достовірності підпису особи, яка підписала документ.

Для проставлення штампу апостиль (апостилізація) необхідно подавати оригінали документів або нотаріальні копії.

Якщо Вам необхідно замовити проставлення штампу апостиль на офіційних документах, Ви можете замовити цю послугу у нашому бюро перекладів.

 

Більше інформації*

Для спрощення процедури визнання іноземних документів в 1961 р. в Гаазі була підписана Конвенція, яка скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів. Відповідно до цієї конвенції і на підставі «Правил проставлення апостиль на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав» уповноважені органи України проставляють спеціальний штамп, який не вимагає подальшого засвідчення або легалізації та визнається офіційними установами всіх держав - учасниць Конвенції.

Штамп апостиль не може бути проставлен на документах країн, які стран не беруть участі в підписанні Гаазької Конвенції.

В Україні повноваження на проставлення апостиля надані Міністерству освіти і науки України, Міністерству юстиції України та Міністерству закордонних справ України.

Міністерство освіти і науки України уповноважено ставити апостиль на офіційних документах, які стосуються сфери освіти і науки.

Міністерство юстиції України проставляє апостиль на документах, які видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.

Міністерство закордонних справ України – на всіх інших видах документів.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: