Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Митний режим: експорт

Митний режим - експорт

Експорт - це митний режим, відповідно до якого українські товари випускаються для вільного обігу за межами митної території України без зобов'язань їх зворотного ввезення.

Іншими словами - це продаж товарів іноземного контрагента з подальшим отриманням валютної виручки.

Який же пакет документів потрібно підготувати, щоб здійснити цю операцію правильно і надалі безпроблемно отримати валютну виручку в банку?

Для цього потрібно наступне:

1. Інвойс (рахунок-фактура) - це документ, який містить відомості про товар, його ціну, кількість, країну походження, і інші відомості, які можуть відрізнятися в залежності від країни призначення.

2. Пакувальний лист - це документ, в якому зафіксовано вага товару (брутто і нетто) і відомості про місця та вигляді упаковки.

3. Зовнішньоекономічний контракт.

4. Специфікації або додатки до контракту. Вони складаються, якщо контракт є багаторазовим.

5.Товаротранспортная накладна (різні види в залежності від виду транспорту).

6. Паспорт на виріб з якісними характеристиками (сертифікати якості або будь-які інші якісні документи).

7. Накладні на придбання товару (якщо продавець не є виробником).

8. Фото виробів, на яких чітко проглядається торгова марка, упаковка, вид товару.

10. Калькуляції (якщо продавець є виробником) з чітким розрахунком собівартості товару, згідно умов інвойсу (рахунки-фактури).

 

 

Також потрібно відзначити, що в залежності від коду УКТЗЕД та особливостей транспортування можуть знадобитися інші документи - це фітосанітарний сертифікат, ветеринарний сертифікат. Якщо є необхідність запломбувати транспортний засіб митною пломбою або перевезення здійснюється з використанням міжнародного документа Carnet TIR (тоді пломбуватись обов'язково) перевізнику потрібно буде надати Свідоцтво про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками і пломбами. У разі присутності на упаковці товару або на самому товарі торгової марки або торгового знаку або інших символів, які є об'єктами інтелектуальної власності, експортеру необхідно підготувати документи, що підтверджують законність використання цих об'єктів (дозвіл на право користування або свідоцтво).

 

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: