Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Метрологічні вимоги до фасованих товарів в Україні

Товари фасовані. Вимоги до маркування

5 березня 2018 р. вступив в силу Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.07.2017 р № 969 «Про встановлення метрологічних вимог до фасованих товарів». Відповідно до частини третьої статті 23 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», Міністерство економічного розвитку і торгівлі України встановило наступні метрологічні вимоги до фасованих товарів:

- до відхилень кількості фасованих товарів в упаковках від номінального значення згідно з ДСТУ OIML R 87 «Кількість фасованого товару в упаковках»;

- до задекларованії кількості нетто фасованих товарів відповідно до розділу 5 ДСТУ OIML R 79 «Товари фасовані. Вимоги до маркування».

Дані метрологічні вимоги не застосовуються до упакованим одиницям, вироблених відповідно до Технічного регламенту про деякі товари, які фасують по масі і об'єму в готову упаковку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 р № 1193, за умови нанесення на них знака відповідності упакованої одиниці (Мал. 1), і Технічного регламенту щодо пляшок, які використовуються як мірні ємності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 р № 607, за умови нанесення на них знака відповідності мірної пляшки (Мал. 2).

 

 

 

                                                            

 

Фасовані товари, які були введені в обіг не пізніше ніж через три роки з дня набрання чинності цим наказом і не відповідають метрологічним вимогам, можуть надаватися на ринку до закінчення терміну їх придатності.

 

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: