Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Вимоги з безпеки, що пред'являються до продукції

В рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом йде процес гармонізації українського законодавства з нормами права в ЄС, в тому числі в сферах технічного регулювання, оцінки відповідності продукції, ринкового нагляду, стандартизації, метрології та акредитації. Поступово формується нова система технічного регулювання в Україні.

Що це означає для українського виробника?


В рамках нової системи технічного регулювання український виробник зобов'язаний дотримуватися регуляторних вимог, які пред'являються до продукції, в частині безпеки. Виробник відповідає за відповідність продукції встановленим технічним регламентам, які регулюють безпеку продукції, захист навколишнього середовища і запобігання недобросовісній практиці. Якщо ж компанія не дотримується цих вимог з безпеки, вона не матиме право легально реалізовувати свою продукцію на ринку України.
Ознайомитися з діючими технічними регламентами можна за наступним посиланням: https://uvaga.gov.ua/uk/page/rtr


У разі виникнення питань, фахівці Харківської ТПП з технічного регулювання, які пройшли навчання в Фонді ефективного самоврядування Великобританії, допоможуть не тільки зрозуміти технічні регламенти, а й покроково довести відповідність Вашої продукції вимогам з безпеки як в Україні, так і ЄС.

122 Б, пр. Московський, м. Харків, 61037, Україна
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: