Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Що можливо брати з собою в літак? Коментарі митниці

У період літніх відпусток громадяни масово подорожують літаками, тому дуже важливо знання правил перетину митного кордону. Громадянам необхідно знати, які особисті речі вони можуть з собою перевозити. Такими вважаються: засоби індивідуальної гігієни (тільки не в скляній упаковці), косметика, одяг, білизна, медикаменти, що забезпечують потреби громадян під час поїздки, коштовності.

З собою можна брати 1 фотоапарат, 1 кіно- або 1 відеокамеру, не більше двох мобільних телефонів, ноутбуків, планшетів, електронних книг. Можна перевозити спортивне спорядження: велосипеди, комплекти лиж, альпійське спорядження. Також, дозволено провозити на літаках подарунки, товари вартістю до 1000 євро. Готівкою, без письмового декларування можна ввозити і вивозити не більше 10 000 євро. Що стосується тютюну, то на територію України можна ввозити не більше 200 сигарет або 50 сигар або 250 гр. тютюну. Алкогольні напої на 1 особу - 5 л пива, 2 л вина і 1 л міцних спиртних напоїв.

На внутрішніх рейсах можна перевозити 20 кг багажу на одного пасажира і 5 кг ручної поклажі, на міжнародних - 23 кг багажу. Винятком є напрямки Грузії, польоти над територією Росії і Кримом, де встановлені обмеження до 15 кг.

 

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: