Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ

Спрощено оформлення імпортних товарів у портах

Міністерство інфраструктури спростило проведення оформлення товарів, що надходять в морських контейнерах в режимі імпорту і транзиту, повідомили в прес-службі відомства.

За результатами наради під головуванням заступника голови Державної фіскальної служби України Костянтина Лікарчука із співробітниками Одеської митниці, для скорочення фінансових витрат суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності при переміщенні товарів у контейнерах через морські порти, керівникам митних постів доручено використовувати результати зважування контейнерів, проведених на вагових комплексах, які надають послуги зважування безкоштовно.

Для отримання результатів зважування, перед завантаженням контейнера водій проїжджає через автоматизований ваговий комплекс, прикладає пропуск до зчитувача. Інформація про результати зважування порожнього транспортного засобу вноситься в інформаційну систему портового співтовариства. Після завантаження контейнера проводиться аналогічна процедура, завдяки чому в інформаційну систему портового співтовариства вноситься інформація про вагу контейнера. Результати зважування стають доступні митниці та експедитору. Похибка вагового комплексу не перевищує 2%.

«За транзитним переміщенням вантажів проведення огляду товарів здійснюватиметься виключно за наявності достатніх підстав визначених законодавством з питань державної митної справи», - сказано в повідомленні.

 

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: